Anasayfa / Dekorasyon / Yılbaşı dekorasyonu fikirleri 2019 trendleri

Yılbaşı dekorasyonu fikirleri 2019 trendleri

Yılbaşı dekorasyonu fikirleri 2019 trendleri

Büyüleyici, benzersiz ve görünümü anında değiştiren bir şey mi istiyorsunuz? Kim istemez ki? Ama yılbaşı büyülü bir gece, harika aksesuarlar ve ışıklarla dolu ev dekorasyonu yapabilirsiniz.  Bizim için, tasarımcılar ve stilistler, sihirli çizgileri ile dokunsal etkisinin güzel zenginlikleri içinde harika yılbaşı aksesuarları, kokular, renkler ve ışıklar tasarlamakta…

Gelin, bu muhteşem yılbaşı için çocukların sevincini ve heyecanını yeniden keşfetmenize yardımcı olacak çok çeşitli 2019 yılbaşı dekorasyonu trendleri ve fikirlerini keşfedelim. Mevsimlik tasarım ve dekorasyon trendleri bu sene özellikle çok fazla- birçok tasarımcı ve marka bolca yaratıcı yılbaşı aksesuarları ve 2019/2020 için yılbaşı dekorundaki trendleri sunuyor.

Ünlü tasarımcıların ünlü çalışmalarını ve markaların ve koleksiyonların temalı kataloglarını keşfederek, bu yılki şık yılbaşı dekorasyonu için seçimlerinizde size yardımcı olacak birkaç yönergeye yer veriyoruz. Sizin için oluşturduğumuz görüntülere galerimizde bir göz atın ve büyülü bir yılbaşı geçirin.

Yılbaşı dekorasyonu fikirleri 2019 trendleri

Öncelikle, sürdürülebilirlik ve çevreye saygılı amaçlar ile, yılbaşı tasarımında birçok yeni malzeme ve doğal unsurlar ortaya çıkmaktadır.  “daha ​​azı daha fazla” ruhu ile yeni bir yaşam sürüyor – sade ve zari. Dekorasyonun minimalist silüetlerini oluşturan ve cesur renkleri yakalanması ile koyu bordo, koyu mavi, gri, kahverengi ve klasik orman yeşili kullanımı popüler gibi gözüküyor.

Şaşırtıcı bir şekilde metal tonları ve malzeme seçimleri bu sene hala güçlü bir hal alıyor – sadece bu kez parlaklığın azaldığını ve daha eski gibi görünüyor. Paslı ve oksijenli demir, gözde yılbaşı aksesuar seçimlerine daha canlı ve sıcak dokusal bir his verir.

Yılbaşı Dekorasyonu Renk Trendleri 2019-2020

Metalik unsurlarla cesur ve etkileyici bir renk kombinasyonu, şık yılbaşı renk seçiminiz için sanatsal ve etkili bir seçenektir. Renklerin havayı ayarladığı ve kutlama zamanı geldiğinde (özellikle soğuk mevsimde) sıcak ve enerji verici  iyi bir seçimdir. Yılbaşı 2019-2020 ev dekorasyonu trendleri için metalik eğilim bile daha az parlak görünüm ile daha sıcak ve hale geliyor.

Daha belirgin pas rengi – kırmızı, turuncu ve kahverengi arasında kendine özgü tonaliteleri ile bu yılbaşı için alışılmadık, sıcak ve şenlikli bir seçim yapın.

Ayrıca, koyu, karamsar renkleri, özellikle de önceki trendlerin beyaz ve gümüş kombinasyonları ile karşılaştırıldığında koyu bir renk gibi görünse de, koyu renkler kış mevsimi için özellikle uygun olabilir. Koyu mavi, koyu yeşil, mor ile yılbaşı gecenize enerji verici ipucu getirir.

Doğal renkleri göz ardı etmeyin ve doğayı evinize getiren geleneksel yeşillikler her zaman akıllıca bir seçimdir. Hiçbir şey, ham ahşap ve doğal yeşil gibi gerçek bir  yılbaşı rahatlığı getirmez- bu asla stilden çıkmayacak bir eğilim.

Vintage Yılbaşı Süsleri

Vintage, yılbaşı tatilinin kaçınılmaz bir parçası, her şeyden önce geleneksel bir ailenin kutlaması için iyi seçimlerden. Bu yüzden çoğumuzun tavan arasında bir yerlerde eski yılbaşı süsleri var. Yani tamamen yeni bir yılbaşı dekorasyonu üzerine bir servet harcamak yerine, taze bir süslemeyle eski dekoratif süsleri tanıtan bir ruh ekleyin. Yılbaşı ağacına veya masa düzenlemesine rustik veya DIY Noel süsleri eklemek, geleneğe tanıdık bir dokunuş ve süreklilik kazandırır. Evinizi rahat ve aile ve arkadaşlarınız için davet etmek ana hedeftir.

Klasik cam süslemelerinde saklı olan kırılgan işçiliğin kırılgan güzelliği ve ipuçları, yılbaşı süslemelerinize ek bir sihir katmak için her zaman mükemmel bir seçimdir.  Yılbaşı için cam süsler, el yapımı cam süslemelerle süslenmiş yılbaşı ağacını düşünebilirsiniz.Şekilleri, renkleri ve işçiliği yıllar içinde değişebilir ve gelişir, ancak tanıttıkları güzellik asla stilin dışında kalmaz. Cam süsleme düşüncesini koruyarak yılların romantik ve nostaljik bir değeri vardır.

Vintage bir dokunuş, bir aile geçmişi ya da sadece şık aksan ile tüm Noel dekorasyonu için cam top süslemeler içinde somutlaşmıştır. Pek çok tasarımcının ve markanın yılbaşı 2019 dekorasyonu için kullandıkları klasik cam süslemelerin çok güzel olmasına şaşmamak gerek.

Son yıllarda, şık ve modern bir yılbaşı dekorasyonu için son modaya uygun ve şık bir yaklaşım ise, İskandinav ve İskandinav tarzından esinlenen ev aksesuarları, saflığı ve sadeliği simgeler.

DIY Yılbaşı Dekorasyonu Fikirleri (2019/2020)

Veya Kendiniz Dekorasyon stilinizi belirli bir organize  yaklaşımla yapabilirsiniz, ancak sonuçlar her zaman  esin kaynağı ve eşsizdir. Ayrıca, evinizi yılbaşı kutlamaları için sihirli bir peri masalı haline getirmek için gerekli olan ustalık, DIY sanat ağırlıklı olarak doğal ve organik malzemeleri içerir: çam kozalakları ve taze yeşil dallar, okaliptüs dallar, ladin ve yosun. Çelenkler bu yılbaşını hızlandıran organik ve sürdürülebilir tutmanın trendi, bu yılbaşı dekorasyon stili ile mükemmel bir şekilde örtüşüyor.

Evinizin Noel dekorasyonu için doğal güzellikleri toplamaya başlamak için asla çok erken değil: çam kozalakları ve ilginç dallar veya meyveler. Ayrıca, daha azını unutma, o kadar basittir, basitliğini korur, bolluğa sahip olabilir, ancak bir veya iki temel renk ve tema yeterlidir.

Etkileyici renkler ve modaya uygun şekiller düzenlemelerinin yanı sıra – gerçekten ilham verilmiş bir yılbaşı deneyimi için  kokular ve aromaların önemini  hafife almayın. Çamın lezzetli kokusu, hassas tarçın kokusu, narenciye modaya uygun DIY yılbaşı dekorasyonundaki renk yansımalarına inanılmaz bir son dokunuş katıyor.

Şık ve modaya uygun bir Noel kompozisyonuna sahip olmak için kesilmiş bir ağaca ihtiyacınız yoktur. Doğru yılbaşı ışıkları, merdivene bile sarıldığında festival temanıza çok sanatsal ve çağdaş bir stil verebilir.

Dal, okaliptüs, yapraklar, ladin ve çam kozalakları olmadan gerçekten şenlikli ve şık “yılbaşı” görünümleri tamamlanmamıştır.

Ve özgürlük ve bolluk ile, sadece bir oda değil, tüm evi süsleyebilirsiniz DIY yılbaşı dekorasyonu yaklaşımı ile bunu elde edebilirsiniz.

Güzel ve zarif mumlar modaya uygun DIY yılbaşı dekorasyonu  için kesin bir zorunluluktur. Işık,  kış tatilinin vazgeçilmez bir parçası olduğundan, en uygun renk ve şekillerle şık dekorunuza yansıtın.

Yılbaşı Çelenk Fikirleri

Evinizi şenlikli bir akşam yemeği için düzenlerken,  aile ve misafirleri, en sembolik ve geleneksel yılbaşı dekorasyonlarından biri olan çelenklerden mahrum bırakmayın. Çeliğin temsil ettiği çember, eski çağlardan beri güneş kutlamalarının güçlü bir öğesidir (Aralık ayının 22-23’ünü kutlayan kış gündönümü, Noel sembollerinin çoğunun kökleridir – ateş, kış ağacı). Yani yılbaşı çelenkleri sadece çok güzel bir dekor dokunuşu değil, aynı zamanda  geleneksel ve sembolik bir değeri vardır.

Kişisel dekorasyon stiliniz için mükemmel olanı satın alın ya da yaratıcılığınızı kullanarak yeni bir tane çelenk yapın.

Modern Yılbaşı Dekoru

Üst kısımlarda bahsettiğimiz gibi, İskandinav ve İskandinav dekorasyon tarzları 2019’daki yılbaşı dekoru için son derece moda olacak, bu yüzden aşağıda sizlere İskandinav markalarından yılbaşı için çok ilham verici ve sanatsal dekorasyon fikirleri seçtik.

Modern minimalizm ve basit çizgiler üzerine IKEA 2019 yılbaşı aksesuarlarını ve süslerini mutlaka inceleyin. Eğer DIY Noel yaklaşımının bir hayranı değilseniz (ya da sadece bu sene zamanınız yoksa),yılbaşını büyülü ve ilham verici hale getirmek için hala ünlü ve güzel koleksiyonlardan harika bir seçimlerimizde aşağıdaki galerimizde…

Yılbaşı dekorasyonu fikirleri 2019 trendleri / Galeri

Bir önceki yazımız olan Beton Duvar Dekorasyonu Fikirleri 2018 2019 başlıklı makalemizde beton duvar dekorasyonu ve duvar dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

2019 bej rengi salon dekorasyon modelleri

Bej Salon Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler 2019

Salonunuzun dekorasyonunda huzur veren sakin bir hava yaratmak isteyenlere, Bej Salon Dekorasyonları ...