Salon

Yeşil Koltuklar İle Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Hemen her rengin farklı tonları ile kolaylıkla kombin yapabileceğiniz Yeşil Koltuklar İle Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı sorusuna en uyumlu renkleri ve bu renkleri hangi parçalar ile kullanacağınızı sizler için araştırdık. Salon dekorasyonunuz için yeşil koltuklar ile uyumlu renk ve bu renkleri nerelerde kullanacağınıza tam emin olamıyorsanız, en güzel görseller ve ilham alacağınız fikirleri bir araya getirdik.

Yeşil Koltuklar İle Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Öncelikle koltuklarınızda seçtiğiniz yeşil tonu hangisi, açık yeşil tonlarımı, yoksa koyu yeşil mi? Yeşil rengin her tonuna uygun olan en ideal renkler krem tonları, griler, sarı ve beyaz ilk olarak sayacağımız renklerdir. Yeşil doğayı çağırıştıran bir renk olduğu için sizlere önerimiz doğal ahşap mobilyalardan yana seçim yapmanız olacaktır. Örneğin orta sehpanız, tv üniteniz, servis sehpaları ve benzer mobilyalar da ahşap en ideal tercih olacaktır. Yeşil koltuklar ile bej veya krem tonlarda bir halı çok uyumlu olacaktır. Şayet koltuklarınız düz desensiz yeşil kaplı ise halınızda desenler olabilir. Koltuk döşemelik kumaşı desenli ise bu durumda halınız düz renk olmalıdır.

Bu tarz yeşil koltuklar ile yapılan bir salon dekorasyonun da perde seçiminiz isterseniz desenli, isterseniz de düz renk olabilir. Burada tek dikkat edeceğiniz detay perdelerde uyum halı veya koltuklardan birine göre olmalıdır. Yeşil koltuklar üzerine sarı, beyaz, krem, mercan kırmızısı veya turuncu gibi renklerde desenli dekoratif yastık veya kırlentler kullanmanız çok daha şık duracaktır. Sizlere ilham verecek birbirinden güzel fikirlerin paylaşıldığı incelemenizi önereceğimiz Yeni Trend Uyumlu Salon Dekorasyon Renkleri konumuza da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Salon dekorasyonu için en uyumlu renk yeşil ve tonlarıdır, özellikle yeşil koltuklar ile işiniz çok daha kolay diyebiliriz. Sizler için en güzel yeşil koltuklar ile yapılmış salon dekorasyon görselleri ni seçtik. İnceleyerek ilham alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Uzun Salon Dekorasyonları İçin Kullanışlı Öneriler başlıklı makalemizde uzun salon dekorasyonları ve Uzun Salon Dekorasyonları İçin Kullanışlı Öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close