Anasayfa / Banyo / Yenilikçi Banyolar İçin Akıllı Klozet Modelleri 2017

Yenilikçi Banyolar İçin Akıllı Klozet Modelleri 2017

İlerleyen üstün teknoloji sayesinde hayatımızın konforu ve kalitesi de artıyor , Yenilikçi Banyolar İçin Akıllı Klozet Modelleri 2017 ise son yılların en konforlu tasarımları olarak banyolara muhteşem bir kalite kattı .

Yenilikçi Banyolar İçin Akıllı Klozet Modelleri 2017

Banyo dekorasyonlarında ilk dikkat çeken tasarımlar olan duşakabin , bataryalar , jakuzi , lavabo ve klozetler hızla ilerleyen teknoloji sayesinde çok daha özellikli ve donanımlı ürünler olarak yaşam standartımızı yükseltiyor . Banyoların en konforlu tasarımlarından biri olan Akıllı Klozet Modelleri uzaktan kumandalı , sensörler ile güçlendirilmiş donanımları ile neredeyse hiç dokunmadan beklentilere cevap veriyor .

2017 akilli klozet modelleri

2017 akilli klozet modelleri

Sensörler sayesinde siz yaklaşırken klozetin kapağı otomatik olarak açılıyor , su ısınıyor , klozet içi led aydınlatmalar , sprey su püskürtme özelliği , ılık hava ile kurutma , kullanım öncesi ve sonrası kendini yıkama özelliği Akıllı Klozetler için ilk akla gelen sadece bir kaç özellik diyebiliriz .

akilli klozet kapaklari 2017

akilli klozet kapaklari 2017

Dünyaca ünlü markaların da tasarımlarının bulunduğu yeni ve etkileyici klozetler ilk olarak akla fiyatları getiriyor , 3000 ve 8000 tl fiyatlar bu rakamların üzerine de çıkabiliyor .

vitra akilli klozet 2017

vitra akilli klozet 2017

Banyonuzda bu tarz bir teknoloji fiyat olarak şimdilik size biraz uzaksa hemen moralinizi bozmayın , hemen her klozte kolaylıkla uygulanabilen akıllı klozet kapakları da satışa sunuldu , 1000 tl civarı olarak satılan klozet kapakları bir çok markanın koleksiyonları arasın da çok farklı özellikleri ile sizin de banyonuzda teknolojiyi yaşamanıza imkan sağlayacak .

Yenilikçi Banyolar İçin Akıllı Klozet Modelleri 2017

Yenilikçi Banyolar İçin Akıllı Klozet Modelleri 2017

2017 Akıllı Klozetler hakkında saydığımız özellikler her markanın ürününe göre değişiklik gösterebilir , genel olarak hemen her markanın ortak özellikleri neredeyse aynı ancak bir çok markanın kendi ürünü için kullandığı özellikler de bulunuyor .

son moda akilli klozetler

son moda akilli klozetler

Son yıllara kadar Klozet Modelleri için aranılan özellikler , dekoratif dış yüzey , dayanıklı yapısı , estetik renk ve model gibi kolay temizlenebilen yüzey dokusu basit bir kaç detay olarak görülüyordu . Banyoların yeni trendleri olarak karşımıza çıkan teknolojik özellikli klozetler kişiye özel programları ile siz daha banyoya adımınızı atar atmaz size özel bir programı başlatıyor .

Bu yazımızada göz atınız:  Etkileyici Mekanlar İçin Desenli Zemin Karoları 2018

Kadın , erkek ve çocuk için farklı temizleme programları da olan klozetlerin temizlik aşamasında suyun akış yönü de değişerek ihtiyaçlara özel bir kullanım imkanı sunuyor . Klozeti her kullanımdan önce yıkayıp özel kokular ile size hazırlıyor , işiniz bitince de aynı şekilde kendini temizleyip koku püskürtüyor , işte sizler için seçtiğimiz en ünlü markaların yepyeni teknolojik klozetleri .