Anasayfa / Yatak Odası / Yeni Sezon Yataş Yatak Ve Baza Modelleri 2018

Yeni Sezon Yataş Yatak Ve Baza Modelleri 2018

Yatak odalarına konfor katan zengin ürün çeşitliliği içinden, Yeni Sezon Yataş Yatak Ve Baza Modelleri 2018 yılı tasarımlarını sizler için araştırmaya kara verdik. Yatak odalarında sadece estetik bir görüntü değil kalite de arayanlar için yatak seçimi çok önemlidir. Sağlıklı ve kaliteli yataklar ise sektörün en deneyimli markası olan yataş tasarımları ile mümkündür.

Yeni Sezon Yataş Yatak Ve Baza Modelleri 2018

2018 yatas yatak baza ve baslik modelleri

2018 yatas yatak baza ve baslik modelleri

Yataş Yatak Ve Baza Modelleri hem estetik olarak hem de sağlık açısından adeta rakip tanımayan nitelikleri ile alanında bir numaradır. Yataş tasarımı yatakların özellikleri saymakla bitmez, sabah uyandığınızda kendinizi çok daha dinç ve enerjik hissetmenizi sağlayan başlıca özelliklerden bahsetmek istiyoruz. Omurga desteği sağlayan yay sistemleri, anti-bakteriyel özellikli kumaş, çift taraflı kullanım imkanı sunan faklı özellikler ilk sırada sayılabilir.Terletmeyen kaliteli kumaş dokusunda bulunan probiyotikler sayesinde bakteri üretmeyen, toz akarlarının üremesini engelleyen son derece özel kumaş kaplamaları dikkat çekici.

yatas 2018 yatak baza modelleri

yatas 2018 yatak baza modelleri

Yataş yataklarda kullanılan malzemeler ise, uzay teknolojisi ile üretilmiş visko elastik sünger,yumuşak tuşeli örme kumaş, yanmaz özellikler ve daha bir çok şık detay tercih nedeni olacaktır. Ortopedik özellikleri ile her ihtiyaca yönelik çok farklı yatak tasarımları bulunan markanın, dayanıklı ve sağlam bazaları gibi estetik harikası başlıkları da görülmeye değer tasarımlardır. Yataş bazaların sağlam ve dayanıklı yapıları kadar kullanışlı tasarımları da dikkat çekiyor. Yatak odalarının tüm düzenini sağlayacak depolama alanı olarak kullandığımız, derin ve geniş iç hacimli bazalar ile dekorasyonda düzen sağlayacaksınız. İhtiyaç duymadığınız, yastıklar, yorganlar, battaniye ve benzeri her ürünü içine yerleştirebileceğiniz bazaların estetik dış yüzeyleri de hayranlık uyandırıyor.

yatas sopreme comfort yatak 2018

yatas sopreme comfort yatak 2018

Deri ve kumaş kaplama seçenekleri gibi zengin renk seçenekleri de bulunan bazaların başlıkları da muhteşem tasarımlar olarak dikkat çekiyor. Yataş markasının eşsiz tasarımları arasın dan sizler için seçtiğimiz 12 Muhteşem Yataş Yatak Örtüsü Modelleri ni de görmenizi öneririz.  Yataş yatak ve baza modelleri arasın dan yepyeni sezon tasarımlarını seçerek sizler için derledik incelemenizi öneririz.

Bu yazımızada göz atınız:  En Güzel Yatak Odası Dekorasyon Modelleri 2017

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Doğtaş Baza Modelleri 2018 başlıklı makalemizde doğtaş baza modelleri ve Yeni Sezon Doğtaş Baza Modelleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

x

Kaçırmayın!

2019 luks yatak basi modelleri

2019 Göz Kamaştıran Lüks Yatak Başı Modelleri

Yatak odası dekorasyonların da ilk bakışta dikkat çekecek etkileyici 2019 Göz Kamaştıran Lüks ...