Anasayfa / Mobilya / Yeni Sezon 2018 İstikbal Yemek Odaları

Yeni Sezon 2018 İstikbal Yemek Odaları

Zarif ve etkileyici tasarımları ile göz kamaştıran Yeni Sezon 2018 İstikbal Yemek Odaları, modern ve avangarde tarzının en şık örnekleri ile bu sezon da adından övgü ile söz ettirmeyi başardı. Mobilya sektöründe estetiği kadar kalitesi ve sağlamlığı ile tanınan İstikbal markası, uzun yıllar hiç sorun yaşamadan kullanacağınız dayanıklı tasarımlar üretiyor. İstikbal yemek odaları bu kez sizler için seçtiğimiz araştırma konumuz.

Yeni Sezon 2018 İstikbal Yemek Odaları

istikbal elite yemek odasi 2018

istikbal elite yemek odasi 2018

Yemek odası dekorasyonları için farklı tarzlar da tasarladığı istikbal yemek odası mobilyaları, klasikten moderne kadar bir çok moda stilleri kapsıyor. Yeni sezon da tasarladığı tüm mobilyalar da modern tarzın öne çıktığını görüyoruz, sizlere incelemenizi önereceğimiz Yeni Sezon 2018 İstikbal Koltuk Takımları için de modern ve avangarde tarzının en güzel örneklerini göreceksiniz. Avangarde ve yarı klasik yemek odaları aslın da markanın özgün tavrını ortaya çıkaran örnekler olabilir. Yemek odaların da seçtiğiniz mobilyalar için arayacağınız bazı özellikler olmalıdır, örneğin fonksiyonellik her parçada olmalıdır.

istikbal glory yemek odasi takimi 2018

istikbal glory yemek odasi takimi 2018

Kaliteli bir yemek odası dekorasyonu , servis sırasın da işinizi kolaylaştıracak bir çok kullanışlı detayın bulunduğu mobilyalar ile mümkündür. Yemek servislerin de, özellikle kalabalık yemek davetlerin de , ev sahibinin mutfak ve yemek odası arasın da telaşlı gidip gelmeleri davetlilerde huzursuzluk yaratır. İyi bir yemek odasın da aradığınız her şeyi elinizin altında bulacağınız kullanışlı donanım mutlaka olmalıdır. İstikbal yemek odalarında hemen, hemen bir çok model de yemek masaların da fonksiyonel özellikler bulunuyor. Açılarak uzayan masalar da, çekmeceler ve benzeri donanımlar mevcut, masa kenarında çatal, bıçak ve kaşık takımları gibi servis takımları için son derece şık çekmeceler buluyor.

istikbal perla yemek odasi

istikbal perla yemek odasi

İstikbal yemek odası takımlarının en gösterişli parçaların dan biri de konsollarıdır, dekoratif aynaları ve kullanışlı iç dizaynları gibi estetik harikası dış yüzeyleri ile de hayranlık uyandırıyor. Konsollar yemek odalarının tüm düzenini sağlayan parçalardır, porselen takımları, cam sofra setleri, servis takımları ve diğer her şey konsol dolapların da saklanır. Yeni bir yemek odası takımı almayı düşünüyorsanız sizlere önerimiz markanın yeni sezon modellerini mutlaka görmeniz olacaktır.

 

 

 

Cevapla