Anasayfa / Bahçe & Balkon / 2019 Kendin Yap Yaratıcı Salıncak Fikirleri

2019 Kendin Yap Yaratıcı Salıncak Fikirleri

Kendi el becerinizi, yaratıcılığınızı ve bir kaç basit malzemeyi kullanarak 2019 Kendin Yap Yaratıcı Salıncak Fikirleri ile evinizin hem iç mekanında hem de dış mekan dekorasyonunda keyifli anlar yaşayacağınız salıncaklar yapabilirsiniz. Salıncaklar sadece çocukları değil biz yetişkinleri de son derece eğlendiren ve dinlendiren tasarımlardır.

2019 Kendin Yap Yaratıcı Salıncak Fikirleri

Ağır, ağır sallanarak dinlenmeyi kim sevmez’ki, hatta bu hafif sallanmalar ile keyifli bir uykuya dalmak sanırız herkesin hoşuna gider. İşte şimdi sizlere hem çocuklarınızın hem de sizlerin çok seveceği, en kolay malzemelerin kullanılarak yapıldığı harika yaratıcı salıncak fikirleri ni seçtik gelin hep beraber inceleyelim. Öncelikle evinizin içinde veya bahçe, balkon, teras ve veranda gibi açık alanlarında ne tarz bir salıncak istediğinizi hayal edin. Sadece size özel mi, yoksa tüm aileyi bir arada taşıyacak kadar büyük ve sağlam bir model mi? Yaratıcı Salıncak Fikirleri eski araba lastiklerinden tutunda ahşap paletlere, eski sandalye veya kapılara kadar bir çok farklı malzemeden yapılabiliyor.

Tabi bu eğlenceli salıncakları yapmak için öncelikle sağlam ve dayanıklı bir tavan veya ağaç gibi asma yerinin olması gerekir. Bu en önemli detay olduğu için salıncağı asacağınız yerin çok güvenli olduğuna emin olun. Tavana asılacak salıncaklar için biraz daha fazla profesyonel bir işçilik gerekiyor. Özellikle de çok kişinin bir anda kullanacağı büyük kanepe tarzı salıncaklar için tavan işçiliği bir hayli önemlidir. Şayet bahçenizde muhteşem ve güçlü bir ağacınız varsa hiç sorun yok demektir. İster kalın halatlar, isterseniz de zincirler ile istediğiniz büyüklükte salıncakları ağacın güçlü dallarına asarak bütün yıl keyfini çıkarabilirsiniz.

Tercihiniz çok daha doğal bir görüntüsü olduğu için halat ise piyasa da inanılmaz kalın ve sağlam halatlar bulunuyor. Üstelik halatlar zincirlere oranla çok daha pratik bir şekilde, sadece basit düğümler ile salıncaklara bağlanabiliyor. İnceleyerek ilham alacağınız içinde harika modellerin de bulunduğu Keyifli Ve Dekoratif 2018 Bahçe Salıncakları konumuz da ilginizi çekebilir.

Bu yazımızada göz atınız:  Birbirinden Güzel Yaratıcı Palet Mobilya Fikirleri

Bir önceki yazımız olan 2019 Kendin Yap Yaratıcı Paravan Fikirleri başlıklı makalemizde 2019 Kendin Yap Yaratıcı Paravan Fikirleri ve yaratıcı paravan fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla