Mobilya

Modern Ve Kullanışlı Vivense Köşe Koltuk Modelleri 2018

Yeni bir dekorasyon için yeni koltuklar almayı düşünüyorsanız sizlere Modern Ve Kullanışlı Vivense Köşe Koltuk Modelleri 2018 koleksiyonunu mutlaka görmenizi, hem salonlar hem de oturma odaları için seçenekleri gelin beraber inceleyelim. Vivense köşe koltuk modelleri öncelikle modern tarzı ile dikkat çekse de bir çok farklı tarzı detaylar da görmek mümkün.

Modern Ve Kullanışlı Vivense Köşe Koltuk Modelleri 2018

Renkli patchwork desenli döşemelik kaplamalar biraz bohem, geleneksel ve modern yorumu ile koleksiyonun en dikkat çeken köşe koltuk modeli maria diyebiliriz. Renkli patchwork kaplaması ile oldukça şık görünen bir başka vivense köeş koltuk modeli ise fiore oldukça işlevsen ve rahat bir tasarımdır. Retro ayakları ve kapitone detayları ile son derece etkileyici bir model olarak da loft köşe takımı nı eminiz sizlerde çok beğeneceksiniz. Palermo köşe takımı ise fonksiyonel özellikleri ile oldukça rahat ve kullanışlı bir model olarak hem salonlara hem de oturma odanıza keyif katacak bir model olarak gösterilebilir.

Salon dekorasyonu için veya oturma odanızın dekorasyonu için bir çok farklı köşe koltuk modeli farklı ölçüleri ile şık seçenekler sunuyor. Salonlar için büyük ve modern bir tasarım olarak vivense miami large beyaz köşe takımını sizlere önerebiliriz. Oturma odanız da çok daha kullanışlı ve ideal ölçülerde bir köşe takımı istiyorsanız markanın arte, defne ve fiore modellerini mutlaka görmelisiniz. Altı bazalı, açılıp yatağa dönüşebilen bir çok güzel özelliği de markanın köşe takımları arasın da bulabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza estetiği, kaliteyi ve konforu taşıyacak birbirinden güzel vivense köşe koltuk modelleri zevkinizi dekorasyona yansıtmanın da bir başka yolu olacaktır.

Markanın 2018 mobilya koleksiyonu arasın da ilginizi çekeceğini düşündüğümüz ve incelemenizi önereceğimiz Yeni Trend 2018 Etkileyici Vivense Koltuk Takımı Modelleri ni de makalemizde görmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend 2018 Etkileyici Vivense Koltuk Takımı Modelleri başlıklı makalemizde vivense koltuk takımı modelleri ve Yeni Trend 2018 Etkileyici Vivense Koltuk Takımı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir!

Close
Close