Anasayfa / Banyo / 2019 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynası Modelleri

2019 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynası Modelleri

Vitra markasından banyolar için harika bir ürün olan 2019 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynası Modelleri ni bu defa sizler için en ince detaylarına kadar incelemeye karar verdik. Vitra Banyo Aynası Modelleri arasın da büyük bir ilgi gören buğulanmayan aynalar oldukça dikkat çekiyor.

2019 Buğu Yapmayan Vitra Banyo Aynası Modelleri

Banyoda duş sonrası sıcak su buharı ile buğulanan aynalara muhteşem bir yenilik diyebiliriz. Buğulanmayan banyo aynaları, vitra markasının modern ve etkileyici tasarımları olarak oldukça kullanışlı diyebiliriz. Banyolarda her türlü ihtiyaca uygun çözümler ve zengin bir ürün çeşitliliği bulunan vitra, Nosa design, Cristophe Pillet ve Ross Lovegrove ünlü tasarımcılar ile birlikte yenilikçi çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Banyo mobilyaları, vitrifiye ürünleri ve tamamlayıcı aksesuarlar gibi daha bir çok farklı tasarımı bulunuyor. Vitra banyo aynaları özellikle de buğu yapmayan banyo aynaları bu sezonun en dikkat çeken tasarımları olarak ilgi görüyor.

Dolaplı banyo aynaları gibi dolapsız led ışıklı aynalar, raflı ve büyüteçli aynalar banyolara modern bir hava kazandıracak diyebiliriz. Bu harika aynalar led ışıklar ve aynanın arka bölümünde bulunan rezistans donanımı ile buhar oluşumunu engelliyor. Büyüteç ise gene aynanın arka tarafında mıknatıs yardımı ile istediğiniz noktaya getirilebiliyor. Bu detay makyaj ve yüz bakımı için son derece faydalı bir yenilik olarak vitra banyo aynaların da bulunuyor. Vitra dolaplı aynalar da ise banyoda bulunan diğer mobilyalara uyum sağlayacak farklı renk seçenekleri de sunuyor.

Dolaplı banyo aynaları, raflı, led ışıklı ve büyüteçli modelleri ile her banyonun ihtiyacı olan gereksinimlere hitap ediyor. Banyo sonrası su buharı ile iş göremez duruma gelen aynalar artık sıkıntı olmaktan çıkıyor. Sizler için vitra banyo aynası modelleri arasın dan seçtiğimiz en beğenilen modelleri galerimiz de derledik. İnceleyerek banyonuz için en güzel modele karar verebilirsiniz. İnceleyerek farklı banyo aynaları hakkında da bilgi edineceğiniz Yeni Sezon Dekoratif Banyo Aynası Modelleri konumuz da ilginizi çekebilir.

Bu yazımızada göz atınız:  Banyonuzun Havasını Değiştirecek 2018 Duş Perdeleri
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Banyo Dekorasyonu 2019 Trendleri başlıklı makalemizde 2019 Banyo Dekorasyonu, 2019 banyo tasarımları ve banyo hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

Endustriyel tarz banyolar 2019

Endüstriyel Stili Banyo Dekorasyon Örnekleri 2019

Kullanılmayan fabrika ve eski harabe alanların tekrar yaşanabilir bir bir yaşam alanı ...

DMCA.com Protection Status