Anasayfa / Mutfak / Nostaljik Detaylarla 2019 Vintage Mutfak Dekorasyonları

Nostaljik Detaylarla 2019 Vintage Mutfak Dekorasyonları

Geçmişin zarif dokunuşları ile içinizi ısıtacak keyifli ve Nostaljik Detaylarla 2019 Vintage Mutfak Dekorasyonları, mutfağınıza huzurlu ve rahat bir ortam sağlayacak en güzel dekorasyon biçimidir. Vintage Mutfak Dekorasyonları zarif detayları, renk seçimleri ve her köşesinde ince bir zevkin işçiliğini göreceğiniz etkileyici bir havaya sahiptir.

Nostaljik Detaylarla 2019 Vintage Mutfak Dekorasyonları

Bu güzel dekorasyonu mutfağınıza yansıtmanın en temek kurallarından bazıları nı sizlere kısaca hatırlatarak en etkileyici görünümün nasıl sağlanacağını gelin hep beraber inceleyelim. Öncelikle vintage dekorasyonun kendine özgü renkleri vardır. Beyaz, krem ve tüm pastel renk tonları vintage dekorasyonların en dikkat çeken detaylarıdır dersek çok da yanlış olmaz. Tabi ki eski tarz bir kaç mobilya ve el işi detaylar gibi aksesuarlar da vintage dekorasyonların olmazsa olmazları. El işi masa örtüleri, peçeteler, perde ve benzeri detaylar mutfağınıza nostaljik bir hava oluşturacak zarif dokunuşlar olacaktır. Mutfağınız da küçük bir pencere varsa eğer el işi dantel bir perde, nakış işlemeli veya elde yapılmış görüntüsü veren çiçekli perdeler de çok yerinde tercihler olacaktır.

Sizlere incelemenizi önereceğimiz El Örgüsü Vintage Dantel Mutfak Perdeleri konumuz eminiz ilginizi çekecek zarif örnekler veriyor. Bu tarz el işi dantel ürünleri hazır olarak da satın alabilir veya büyük annelerin çeyiz sandıklarında da bulabilirsiniz. Aynı şekilde dekoratif bir masa örtüsü ve peçeteler de kullanarak mutfağınıza vintage havası verebilirsiniz. Mutfağınız da isterseniz dolaplarınızı, isterseniz yemek masası veya eskitme bir vitrini de kullanabilirsiniz. Ancak sizlere küçük bir hatırlatma yapalım, eskitme mobilyalardan sadece bir kaç adet kullanın. Birebir eski tarz eşyaları günümüz dekorasyonuna eklerseniz bu modern çağda fazla sıkıcı ve bunaltıcı bir hava yaratabilir.

Bu yazımızada göz atınız:  2019 Rengarenk Dekoratif Paşabahçe Cam Ürünleri

Bu nedenle çok fazla eski tarz eşyaları kullanmadan küçük detaylar ve dikkatleri üzerine çekecek bir odak noktası yaratmanız yeterli olacaktır. Son yıllara damgasını vuran vintage tarzı dekorasyonlar 2019 dekorasyon modelleri arasında yine ilk sıralarda yer alıyor diyebiliriz. Sizlere incelemenizi önereceğimiz çok farklı alternatiflerin de bulunduğu Mutfak Dekorasyon Trendleri konumuz da ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan 2019 Rengarenk Desenli Dekoratif Mutfak Paspasları başlıklı makalemizde 2019 Rengarenk Desenli Dekoratif Mutfak Paspasları ve dekoratif mutfak paspasları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla