Anasayfa / Aydınlatma / Dekorasyonda Yeni Trend 2018 Vintage Aydınlatma Modelleri

Dekorasyonda Yeni Trend 2018 Vintage Aydınlatma Modelleri

Geleneksel tarz aydınlatmalara ilgi duyuyorsanız sizlere Dekorasyonda Yeni Trend 2018 Vintage Aydınlatma Modelleri ni mutlaka görmenizi ve seçenekleriniz arasın da olması gerektiğini söyleyebiliriz. Modern dekorasyonunuz da biraz geleneksel bir hava da yaratmak isterseniz vintage aydınlatma modelleri ile tüm mekanı ışıklandırabilirsiniz.

Dekorasyonda Yeni Trend 2018 Vintage Aydınlatma Modelleri

Ev dekorasyonun da yemek masanızın üzeri için, duvarlar, tavan ve masa üstü gibi bir çok alan için farklı model ve özellikler de aydınlatmalar kullanırız. Seçilen aydınlatma ürünleri dekorasyonun tarzı ile zarif bir uyum için de olmalıdır. Vintage aydınlatma modelleri modern tarz dekorasyonlar başta olmak üzere geleneksel ve bir çok farklı tarzlar için de tercih edilebilir. Geçmiş yılların içimizi ısıtan sıcak ve samimi havasını günümüzün şık dekorasyonlarına taşıyan küçük detaylar dan biri de aydınlatmalar dır. Vintage aydınlatma modelleri avizeler, sarkıt lambalar, masa üzeri lambaları, duvar aplikleri ve abajur gibi bir çok farklı tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Okside metal, bakır, pirinç ve demir aksamları gibi doğal ahşap halat ipler, renkli camlar ile dekoratif tasarımlar olarak dekorasyonlara ışık tutuyor. Son yılların en beğenilen aydınlatma ürünleri olarak sizlere endüstriyel tarz ve vintage tarz modelleri örnek olarak gösterebiliriz. Bir çok vintage tarzı aydınlatmalar da endüstriyel tarzın baskın etkisini de görebiliriz. Sonuç olarak iki tarz da geçmişin nostaljik havasını günümüze taşımayı başarıyor. Vintage aydınlatmalar da özellikle masa lambaları, sarkıt ve diğer avizeler de renkli metal başlıklar oldukça ilgi görüyor.

Yeşil, siyah ve beyaz renkli metal avize başlıkları tam da geçmişten gelmişcesine gerçekçi bir görüntü sergiliyor. Bu tarz renkli aydınlatma başlıkların da eski görüntüsü oluşturmak için en yapımı yıpranmış, eskitme çalışmaları bulunuyor. İncelemenizi önereceğimiz 2018 Sezon Trendi Dekoratif Sarkıt Avize Modelleri konumuz da vintage tasarımların da yer aldığını söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Evinizi Güzelleştirmek için 2018 2019 Lüks Aydınlatmalar başlıklı makalemizde 2018 avize modelleri, 2018 aydınlatma modelleri ve 2018 lamba modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

enza home trio sarkit avize modeli 2018

Göz Kamaştıran 2018 Enza Home Aydınlatma Modelleri

Eşsiz tasarımları ile ev dekorasyonlarına farklı bir boyut kazandıran markanın Göz Kamaştıran ...