Mutfak

Düşük Maliyetli Ucuza Mutfak Yenileme Fikirleri

Çok fazla masraf yapmadan belki bir kaç değişiklik ile Düşük Maliyetli Ucuza Mutfak Yenileme Fikirleri, biraz el becerisi, biraz hayal gücü ve biraz da yaratıcılık ile mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz. Ucuza mutfak yenileme fikirleri arasın da zeminden başlayıp duvarlara, tezgah arasından dolaplara kadar bir çok şeyi son derece düşük maliyetlere yenileyerek farklı bir görüntü elde edebileceksiniz.

Düşük Maliyetli Ucuza Mutfak Yenileme Fikirleri

Mutfakta eskiyen, modası geçmiş seramik ve fayanslar gibi zamana yenilmiş dolaplar, çizilmiş ve rengi sararmış beyaz eşyalar herkesin kolaylıkla bir çırpıda yenisini alacağı eşyalar değildir. Maddi tarafını bir yana bıraksak bile uzun süre mutfağı kullanamaz duruma getiren tadilatlar bir hayli sıkıntı yaratır. Maddi veya başka sebeplerden dolayı mutfağınızı yenileme imkanı bulamıyorsanız sizlere son derece güzel ve ucuza mutfak yenileme fikirleri bulduk. İlk olarak mutfağınızın duvarların da ve tezgah arasın da bulunan seramikleri ne gibi çalışmalar ile yenileyebileceğinizi anlatmak istiyoruz. Fayansları kırıp dökmeden üzerine uygulayabileceğiniz bir kaç şık seçeneğiniz olabilir. İlk seçenek fayansları boyayabilirsiniz, bu işlem için çok farklı parlak ve sert yüzeyler için boya seçimi yapmalısınız.

İkinci olarak son yılların en gözde ürünleri olan çini veya patchwork desenli sticker yapıştırmaları düşünebilirsiniz. Üçüncü tercihiniz ise oldukça etkileyici olan panelleri kullanabilirsiniz. İnceleyerek ilham alacağınız Dekoratif Resimli Mutfak Tezgah Arası Cam Paneller, hem çok pratik bir şekilde uygulanıyor hem de gerçekten çok dayanıklı. Uzun zamandır kullandığınız ancak eskimiz olan mutfak dolaplarınız için de güzel fikirlerimiz var. En kolay olan yöntem dolaplarınızı istediğiniz renk boyalar ile yenilemek olacaktır. Cilalı ahşap boya tutmaz düşüncesini kesinlikle dikkate almayın, gayette güzel boya tutuyor. Üstelik cilalı ahşaba zımpara bile yapmadan tamamen zıt bir renge boyadığım halde sonuç oldukça başarılı oldu. Bir başka dolap yenileme fikri ise sadece dolap kapaklarını yenisi ile değiştirmek olabilir. Dolaplarınızın kulplarını yenilemek bile inanılmaz bir değişiklik olabilir.

Beyaz eşyalar için hem dekoratif hem de çok uygun fiyatları olan dekoratif sticker yapıştırmaları düşünebilirsiniz. İncelemenizi önereceğimiz Beyaz Eşya Sticker Modelleri İle Yenilik Zamanı konumuzu mutlaka görmelisiniz. Kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu harika sticker modelleri oldukça dayanıklı ve uzun yıllar ilk günkü güzelliğini koruyor. Sprey boyalar ile de beyaz eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Sizler için en uygulanabilir ucuza mutfak yenileme fikirleri ni seçerek derledik, inceleyerek sizlerde mutfağınızı yenileyebilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mutfakların Yeni Gözdesi Cam Sebil Modelleri 2018 başlıklı makalemizde cam sebil modelleri ve Mutfakların Yeni Gözdesi Cam Sebil Modelleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close