Anasayfa / Dekorasyon / Basit Çözümlerle Eve Sinmiş Sigara Kokusu Nasıl Yok Edilir

Basit Çözümlerle Eve Sinmiş Sigara Kokusu Nasıl Yok Edilir

Sigara içilen evlerin ortak sorununa Basit Çözümlerle Eve Sinmiş Sigara Kokusu Nasıl Yok Edilir, ne gibi önlemler alınmalı en kolay uygulamalar ile sizler için araştırdık. Öncelikle sigara hiç içilmemeli diyoruz, ancak bu kötü alışkanlığınız evinizin güzelliğine ve temizliğine gölge düşürüyorsa evinize sinmiş sigara kokusu nasıl yok edilir gelin hep beraber inceleyelim. Evimiz ne kadar temiz ve güzel olursa olsun kötü kokular her zaman bu güzelliği örtmeye yetecektir.

Basit Çözümlerle Eve Sinmiş Sigara Kokusu Nasıl Yok Edilir

Ancak sizlere ilk olarak tavsiyemiz evde sigara içildiği zaman hemen evi havalandırmak veya kül tablasını temizlemek işinizi kolaylaştıracak bir çözümdür. Sinmiş sigara kokusu nasıl yok edilir sorusuna ise bir kaç basit ve kolay önerimiz de olacaktır. Sigara içilirken güzel kokulu bir mum yakmak hem dekoratif bir şıklık sağlayacak hem de dumanı emerek yok edecektir. Bir başka güzel öneri ise bir su bardağını yarıya kadar elma sirkesi ile doldurun, içine köpürüp taşmaması için yavaş, yavaş bir paket hamur kabartma tozunu ekleyin ve bir köşede bırakın.Sirkenin hem sağlığımız üzerinde hem de temizlikte ne kadar çok faydası olduğunu biliyoruz. Sizlere incelemenizi önereceğimiz İşinizi Kolaylaştıracak Basit Ev Temizliği Tüyoları konumuzda sirke ile neler yapabileceğinizi anlatıyor.

Bitkisel yağlar ve su ile karışım hazırlayıp aynı elma sirkesi ve kabartma tozunda olduğu gibi bu karışımı da odada bulundurabilirsiniz. Sinmiş sigara kokusu nasıl yok edilir öncelikle kokunun kaynağından kurtulmak çok önemli. Sigara içilen odalar hemen havalandırılsa bile, kül tablası temizlenmemişse bu koku daha kalıcı olacaktır. Özellikle tüller ve perdeler sigara kokusunun ilk olarak sindiği yerlerdir, koltuklarınız, duvarlarınız ve dolap içleri bile sigara kokusu sünger gibi emen yerlerdir. Bu durumda kumaş kokusu oda spreyleri çok faydalıdır. Kuru kahve keseleri, lavanta keseleri ve benzeri güzel kokulu bitkiler de inanılmaz etkilidir. Bulaşık süngerleri de sinmiş sigara kokusunu yok etmek için kullanılabilir. Bir kaç ıslak süngeri odanın farklı yerlerine bırakın kokuyu içine hapsedecektir.

Bu yazımızada göz atınız:  Koyu Renk Duvarlar İle Ev Dekorasyon Önerileri

Çok etkili ancak pek de sağlıklı bulmadığımız bir başka sinmiş sigara kokusu çözümü ise sulandırılmış çamaşır yumuşatıcısını kaynatıp evde gezdirmek olacaktır. Çamaşır yumuşatıcıları kimyasal karışım oldukları için solunmasını doğru bulmuyoruz. Kuru kahve çekirdeklerini ocakta hafif ateşte kavurmak evinizin her köşesine yayılacak son derece etkileyici bir çözüm olacaktır. Güzel kokan ve sağlıklı nefes alacağınız temiz bir ev için ilginizi çekeceğini düşündüğümüz Evinizin Havasını Temizleyen 10 Salon Bitkisi makalemiz, sinmiş sigara kokusu nasıl yok edilir sorunuza bitkisel çözüm olacak öneriler içeriyor.

Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çarpıcı Detaylar İle 2018 Ev Dekorasyon Trendleri başlıklı makalemizde 2018 ev dekorasyon trendleri ve Çarpıcı Detaylar İle 2018 Ev Dekorasyon Trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

Ev Dekorasyon Örnekleri

Kullandığınız koltuk takımı klasik ise ve sıkılmaya başladıysanız hemen değiştirin. 2019 yılında ...

DMCA.com Protection Status