Anasayfa / Aksesuar / 10 Dikkat Çeken Etkileyici Salon Aksesuar Modelleri 2018

10 Dikkat Çeken Etkileyici Salon Aksesuar Modelleri 2018

Tasarımları ile hem sizin zevkinize hitap edecek hem de dekorasyonu tamamlayacak 10 Dikkat Çeken Etkileyici Salon Aksesuar Modelleri 2018, duvarlardan mobilyalara kadar her köşede farklı bir güzellik yansıtacak. Salon aksesuar modelleri denince ilk akla gelen seramik, porselen veya cam tasarımların büyük bir takım halinde her köşede sergilenmesi oluyor.

10 Dikkat Çeken Etkileyici Salon Aksesuar Modelleri 2018

Sehpalardan konsol üzerine ve vitrin içlerine kadar aynı takımın parçalarının yer aldığı salon dekorasyonları. Ancak bu sadece salonunuzun bir kesiti için uygun olan aksesuar seçimi olacaktır. Oysa ki duvarlar ayrı bir dekor isteyen alanlardır ve bu alanlar da ancak tablolar, aynalar ve saatler gibi çarpıcı aksesuarlar kullanılıyor. Salonlar genellikle büyük duvarların olduğu ve en çok dikkat çeken bölümlerdir. Bazen tek bir parça ile duvarınızı etkileyici bir şekilde dekore edersiniz, bazen de birden fazla aksesuar ile şıklık yaratabilirsiniz. Bu duruma en güzel örnek olarak duvar kolajlarını gösterebiliriz. Büyük ve geniş bir duvar da tek parça ayna veya tablo kullanarak dekoratif bir şıklık yaratabilirsiniz. Bir başka seçenek ise bu büyük ve geniş duvar da bir çok ayna veya panolar gibi aksesuarları kolaj yarak da aynı etkiyi yaratabilirsiniz.

Tabi ki her şey bu kadar basit olamaz. Küçük detayların son derece büyük ve etkileyici olduğunu da unutmamak gerekir. Bazen için de teze çiçeklerin olduğu şık bir vazo, bazen de zarif ve etkileyici boş bir vazo aynı estetik görüntüyü yakalamanızı sağlayabilir. Önemli olan salonunuz için seçtiğiniz dekorasyon tarzı için uygun aksesuarları bulmanızdır. Biblolar, şamdanlar, mumluklar ve benzer küçük objeler mobilyalarınızı süslemek için son derece uygun aksesuarlardır. Salon aksesuar modelleri arasın da en dikkat çeken parçalardan biri de resim çerçeveleridir.

Bu yazımızada göz atınız:  Eviniz İçin En Güzel El Yapımı Yastık Modelleri

Resim çerçeveleri de mobilya dekorasyonun da kullanabileceğiniz en romantik parçalardır. Sevdikleriniz ve unutulmaz anları bu güzel çerçeveler ile dekorasyona eklemiş olacaksınız. İnceleyerek farklı tasarımları da görme fırsatı bulacağınız Sevdiğiniz Fotoğraflar İçin 2018 Dekoratif Resim Çerçeveleri eminiz sizlerin de çok hoşuna gidecektir. Sizler için en şık salon aksesuar modelleri ni seçerek bir araya getirdik, inceleyerek salonunuz için en güzel olanlara karar verebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Antre Duvarları İçin 10 Güzel Duvar Askısı Modelleri başlıklı makalemizde Antre Duvarları İçin 10 Güzel Duvar Askısı Modelleri ve duvar askısı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

duvar sticker modelleri 2019

2019 Dekoratif Duvar Sticker Modelleri

Ev dekorasyonunda duvarlarınızı süsleyebileceğiniz birbirinden güzel 2019 Dekoratif Duvar Sticker Modelleri, siyah ...