Anasayfa / Ev Tekstili / 2019 Yeni Sezon Dekoratif Rustik Perde Modelleri

2019 Yeni Sezon Dekoratif Rustik Perde Modelleri

Pencere duvarının çok daha estetik görünmesi ve perdelerin öne çıkacağı 2019 Yeni Sezon Dekoratif Rustik Perde Modelleri, ahşap ve farklı metal asma aparatları ile de dekoratif bir görüntü sağlıyor. Rustik Perde Modelleri ev dekorasyonun da duvarı tamamen perde ile kapatmak istemeyenler için en ideal tercih olarak görülüyor.

2019 Yeni Sezon Dekoratif Rustik Perde Modelleri

Rustik perde aparatları ister ahşap olsun ister metal her şekli ile dekoratif tasarımlar olarak en az perdeler kadar şık bir görüntüye sahip. Eskitme metal, pirinç veya benzeri farklı metal türleri ile hem sade hem de son derece gösterişli rustik aparatlar göz dolduruyor. Doğal ahşap ve türleri ise zengin model seçenekleri ile hem sizin zevkinize, hem dekorasyon tarzınıza hem de perdelerinize uygun yüzlerce farklı model çeşidi sunuyor. Rustik perde aparatları sadece uzun bir borudan ibaret değildir, bazen iki parçadan oluşan ve çok daha dekoratif alternatifler sunan farklı seçenekler de bulunuyor.

2019 Dekoratif Rustik Perde Modelleri

Halkalar ve uzun çubuk aparatlar ile pencere duvarına monte edilip son derece kolay ve pratik bir şekilde perdelerinizi çıkarıp takabileceğiniz kullanışlı bir tasarımdır. stelik kornişlere geçirmeye çalıştığımız minik plastik makaralardan sıkılanlar için de en ideal tercih rustik perde modelleri olacaktır. Rustik perdeler için kesinlikle bu aparatlar tavana yakın asılmamalıdır. Genelde pencerenin hemen üzerinden monte edilir ve çok fazla da pencerenin dışına taşmadan tam da amacına uygun olarak kullanım imkanı sunar.Bu durumda pencere duvarının boşta kalan kısımlarına çok daha dekoratif uygulamalar da yapabilirsiniz.

Çerçeveler, raflar, aynalar veya aksesuarlar ile perdeden arta kalan duvar etkileyici bir şekilde dekore edilebilir. Tabi ki sadece tek bir boru olarak rustik perde aparatlarını düşünmemek gerekir. İki yana açılan hareketli aparatlar özellikle mutfak penceresi gibi küçük pencerelere çok uygun modeller olarak ilgi görüyor. Rustik perde modelleri nin dekorasyona çok daha sıcak ve samimi bir hava kattığını da hemen belirtmeliyiz. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz ve bir çok görselde rustik perdelerin olduğu incelemenizi önereceğimiz Yazlık Evler İçin 2019 Modern Keten Perde Modelleri konumuz ilginizi çekebilir.

Bu yazımızada göz atınız:  Yeni Trend 2018 Taç Ranforce Nevresim Takımları

Bir önceki yazımız olan 2019 Birbirinden Güzel Yazlık Yatak Örtüleri başlıklı makalemizde 2019 Birbirinden Güzel Yazlık Yatak Örtüleri ve yazlık yatak örtüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla