Anasayfa / Kendin Yap / 2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri

2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri

Evinizin iç mekan dekorasyonun da rengarenk tasarımları ile harika bir şıklık yaratacak 2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri, yuvarlak, oval ve uzun tasarımları ile dekorasyonu renklendirecek ürünlerdir. El işi tasarımlar ile evinizin dekorasyonun da çok daha değerli ve etkileyici bir hava yaratabilirsiniz.

2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri

Elde yapılmış her tür dekorasyon objesi hazır olarak satılanlara göre daima çok daha kıymetli olacaktır. Son yıllar da dantel motiflerin devasa örnekleri olarak karşımıza çıkan penye ipten paspas modelleri evinizin her bölümünde ayrı bir şıklık yaratacaktır. Büyük rulolar halinde satılan penye ipler yüzlerce farklı renk ve desen olarak hazırlanmış. Daha önceleri hazır olarak penye ipler olmadığı için eski penyeleri ip yaparak benzer el işi çalışmaları yapılıyordu. Ancak şimdi istediğiniz gibi ince, kalın, desenli ve rengarenk penye ipler ile inanılmaz güzel el işi çalışmaları yapabilirsiniz.

Dantel motiflerin örnek olarak kullanıldığı son derece zarif ve etkileyici penye iplerden örülmüş motif örnekli paspaslar eminiz sizlerinde ilgisini çekiyordur. Evinizin tüm oda kapılarının önünde, yatak yanı veya dinlenme köşesi gibi banyo ve mutfaklar için de kullanabileceğiniz penye ipten paspasları mutlaka denemelisiniz. Beğendiğiniz her hangi bir dantel motifini örnek alarak istediğiniz büyüklükte penye ipten paspaslar yapabilirsiniz. Özellikle bebek odaları ve çocuk odaları için adeta kilim görevi gören devasa paspaslar bir hayli ilgi görüyor.

Bebek ve çocuk odaları, antre, mutfak, banyo ve yatak odaları için oldukça zarif modellerin yer aldığı harika bir galeri hazırladık. İnceleyerek farklı tasarımlar hakkında da bilgi edineceğinizi düşündüğümüz En Güzel Örneklerle Penye İpten Sepet Yapılışı makalemiz de ilginizi çekebilir.

Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Duvar Rafı Modelleri başlıklı makalemizde duvar rafı modelleri ve Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Duvar Rafı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

cam kavanoz dekoratif mumluk kavanoz yenileme calismasi 2019

Geri Dönüşüm Kavanoz Yenileme Çalışmaları 2019

Bir çok farklı süsleme teknikleri ile yeniden kullanım imkanı kazanandırılan Geri Dönüşüm Kavanoz ...

DMCA.com Protection Status