Anasayfa / Duvar Kağıtları / Oturma Odanız İçin 2019 Modern Duvar Kağıdı Modelleri

Oturma Odanız İçin 2019 Modern Duvar Kağıdı Modelleri

Oturma Odanız İçin 2019 Modern Duvar Kağıdı Modelleri

2019 Yeni yılda evinizin yenilenmesini ister misiniz? Radikal bir değişim ya da belki oturma odanızda ufak bir değişiklik yapmak harika olur. Aşağıda seçtiğimiz muhteşem duvar kağıdı tasarımları, yaşam alanınızı dönüştürmenize ve kişiliğinize en uygun stili ve atmosferi yaratmanıza yardımcı olabilir.

Soyut çiçek tarzı

Bir doğa aşığıysanız ve tropik desenlerin yaşam alanlarına lüks dokunuşunu seviyorsanız, bu tarz sizin için; vahşi, vintage ve kesinlikle taze.

Altın Duvar Kaplama

Altındaki bu şaşırtıcı desen, geleneksel tarzları daha çağdaş tasarımla birleştirir. Rafine detaylar ve modern mobilya parçaları ile birlikte, bu desen en iyi duvar kağıdı modellerinden biridir.

Siyah ve beyaz

Modern duvar kağıdı modelleri arasında, siyah ve beyaz ölümsüz bir kombinasyondur.  En iyi kontrastı yaratarak ve  herhangi bir parça ile eşleşme yaparak, bu seçim her zaman güvenlidir. Tabii ki, kişinin oturma odası için, noktalar, çizgiler, hayvanlar, geometrik şekiller, renk değişimi ve daha fazlası gibi birden fazla desen de olabilir.

Dokulu tarzı

Tüm duvar kağıdı fikirlerinin evde ilginç bir fark yaratmak için olağanüstü olması gerektiğini düşündünüz mü? Tekrar düşün. Bu duvar kağıdı , oturma odanıza şiddetli, ama eğlenceli bir ton verir ve karanlık tonlar, odanın her tarafındaki renkli nesneleri konumlandırmaya yardımcı olur.

Çiçek tarzı

Çiçekler ve çiçek desenleri ile sevdiğimiz mekânları güzelleştiririz, bu yüzden bizim oturma odamız da neden olmasın? Renkli çiçeklerle veya tek renkli tonlarda bir duvar kağıdı , misafirlere en iyi izlenimleri verir ve ev sahiplerinde sevinç duygusu  uyandırır.

Geometrik tarzı

Modern duvar kağıdı modelleri arayanlar bu geometrik tasarımları mutlaka incelemeli. Canlı, göz alıcı tasarım, evin orijinal karakteri ile modern grafik tasarımı arasında cesur bir kontrast yaratır . Kusursuz ve sonsuz çizgileri sevenler için, bu tarz idealdir.

Bu yazımızada göz atınız:  Renkli Şirin Desenli 2018 Çocuk Odası Duvar Kağıtları

İLGİLİ: 2018 Yeni Trend Banyo Duvar Kağıdı Modelleri

Peyzaj

Odanızı dekore etmenin diğer bir harika yolu da, manzaraları kullanarak veya çektiğiniz bir fotoğraftan duvar kağıdı oluşturmaktır . Oturma odanız bundan daha kişisel olabilir mi?

Çizgili duvar tasarımı

Son olarak, çizgili tasarım deseni, çağdaş tasarımın da klasik ve düz kalabileceğini göstermek için bir örnek. Herhangi bir renk seçeneğinde, herhangi bir şerit boyutu, dikey veya yatay, odanın atmosferini bir anda değiştirebilir.

Oturma Odanız İçin 2019 Modern Duvar Kağıdı Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2018 Yeni Trend Banyo Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2018 gergi tavan modelleri

2018 3D Resimli Dekoratif Gergi Tavan Modelleri

Tavan dekorasyonlarının en beğenilen tasarımlarından biri olan 2018 3D Resimli Dekoratif Gergi ...