Anasayfa / Ev Tekstili / Elde Yapılmış Sıcacık Örgü Battaniye Modelleri 2018

Elde Yapılmış Sıcacık Örgü Battaniye Modelleri 2018

Yaklaşan kış mevsimi için her an elinizin altında olmasını isteyeceğiniz Elde Yapılmış Sıcacık Örgü Battaniye Modelleri 2018 yılı için,  birbirinden güzel tığ ve şiş örgü teknikleri kullanılarak yapılmış son derece şık ve kullanışlı tasarımlar olarak göz dolduruyor . El işi tasarımların değerli ve eşsiz oluşları , emek verilerek tasarlanmış özgün parçalar olmasın dan kaynaklanıyor , aynı model bile olsalar bir şeyler asla aynı değildir ve bu özellik de onları eşsiz kılıyor .

Elde Yapılmış Sıcacık Örgü Battaniye Modelleri 2018

Elde Yapılmış Sıcacık Örgü Battaniye Modelleri 2018

Elde Yapılmış Sıcacık Örgü Battaniye Modelleri 2018

Soğuk kış sezonun da evimizin her köşesin de gururla kullanabileceğimiz , hem bizi ısıtacak hem de dekorasyona estetik kazandıracak yepyeni örneklerin kullanıldığı örgü battaniye modelleri , isterseniz yatağınızın üzerinde örtü olarak kullanabileceğiniz , isterseniz de üşüyünce üzerinize alıp ısınabileceğiniz eşsiz tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor . Çok amaçlı olarak kullanım imkanı sunan örgü battaniye modelleri koltuk şalı , yatak örtüsü veya soğuk gecelerde yorganın üzerinde kullanarak sizleri sıcacık ısıtacak yün bir battaniye gibi de kullanılabilir . Motif örneklerden kolaylıkla yapabileceğiniz battaniyeler için sevdiğiniz renk veya renkleri seçip , en güzel örnek motifleri , tığ veya şiş kullanarak istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz .

Koltuğunuzun kenarın da dizlerinizi örtmek veya üzerinize almak için büyüklüğüne kendiniz karar vererek güzel bir battaniye yapın , televizyon izlerken veya dinlenirken eviniz sıcak bile olsa bu tarz bir örtüye ihtiyaç duyabilirsiniz . Sonbahar örgülerin ortaya çıkmasında adeta bir başlangıç gibidir , havalar yavaş , yavaş serinlemeye başladığın da ilk aklımıza gelen şey , soğuk kış mevsiminde hem dekorasyonu hem de bizleri ısıtacak yumuşak ve sıcak battaniyeler olur . Örgü battaniye modelleri bir çok örnekte rengarenk olarak karşımıza çıkıyor , aynı rengin tonları veya uyumlu renklerin birlikte kullanıldığı renkli modeller gibi , tek renkli battaniyeler de farklı zevkler için alternatif olabilir .

Bu yazımızada göz atınız:  Göz Kamaştıran 2018 English Home Nevresim Takımları

Sizlere önerimiz eğer evinizde artan renkli yünleriniz varsa bu tarz rengarenk bir battaniye örerek sıcak bir kışa hazır olun , veya yeni ve beğendiğiniz yünlerden uyumlu renkleri seçerek istediğiniz gibi bir modeli seçin ve örmeye başlayın , kış yaklaşıyor hazırlık yapmanın tam zamanı . El işi tasarımları seviyorsanız sizlere incelemenizi önereceğimiz bir başka güzel konumuz olan Her Yere Yakışan Dekoratif El Örgüsü Paspaslar eminiz çok beğeneceğiniz örnekler içeriyor .

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Yılının En Gösterişli Yatak Örtüleri başlıklı makalemizde 2018 Yılının En Gösterişli Yatak Örtüleri ve gösterişli yatak örtüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

x

Kaçırmayın!

yazlik ev 2019 keten perde modelleri

Yazlık Evler İçin 2019 Modern Keten Perde Modelleri

Doğal dokusu ve serin tutma özelliği ile özellikle de Yazlık Evler İçin ...