Anasayfa / Mutfak / Mutfak Dekorasyon Trendleri 2018 2019

Mutfak Dekorasyon Trendleri 2018 2019

2018 için En İyi Mutfak Dekorasyon Trendlerini Keşfedin

Her yıl takip edilecek yeni mutfak trendleri var , ancak bazıları sadece bilmeniz için var. Mutfak tasarımları , mutfak dolapları ve küçük bir mutfak dekoru kombinasyonuyla bir araya gelir. Ve bir mutfak sadece yemeklerinizi hazırlamak için değil, aynı zamanda aile ile özel anları paylaşmak yemek yemek ve sosyalleşmek için uygun olmalı.  Mutfağınızın yenilenmeye ihtiyacı var mı? Ev Dekor Fikirleri size yardımcı olmak için burada!

Mutfak Dekorasyon Trendleri 2018 2019

Nötr yüzeyler her zaman popülerdir, ama 2018 için tüm beyaz mutfaklar çok trend değil. Ayrıca temizlemesi de oldukça zordur! Beyaz yerine mutfak dekorasyonunda gri ve krem ​​nötr tonları seçin ve daha koyu tonları ile karıştırın ya da modern bir mutfak görünümü için bazı altın kaplamalar ekleyin .

Siyah her zaman  mutfaklarda modaya uygun, kolay temizlenebilir ve oda tasarımınızı değiştirmek istediğiniz her hangi bir renk ekleyebilirsiniz , örneğin  doğal ahşap siyah ile iyi görünüyor, beyaz iyi görünüyor ve eğer karanlık olduğunu düşünüyorsanız mutfağınızı canlandırmak için sadece biraz yeşillik ekleyin !

Bakınız: 10 Trend Siyah Mutfak Modeli

Meşe 2019 mutfak modelleri geri döndü! Mutfağınız için istediğiniz rustikden çağdaş tasarıma kadar her tarza kolayca uyum sağlar ve her zaman İskandinav tarzı bir dokunuş verir. Odaya İskandinav  bir dokunuş getirerek dolaplarda kullanın ve unutmayın: bu yıl mat renkler çok trend.

Son zamanlarda mutfaklarda endüstrriyel tarzı giderek azalan bir seçim olmuştur. Aynı zamanda bir trenddir, ancak mutfağınızı kullanılır yapamazsınız, her duvarda bir sürü metalik işe yaramaz malzeme bulunmasına gerek yoktur. Koyu tonları, doğal materyalleri kullanın ve bu stil ile güzelce uyacak olanlar her zaman fonksiyonel seçimler yapın..

Bu yazımızada göz atınız:  2018 Yeni Moda Dekoratif Mutfak Havluları

Bunları kaçırmayın: 10 Yeni Trend 2018 Mutfak Masası Modelleri

Sizin için ilham alacağınız dekor : Modern çiftlik tarzı. Sadece mutfakta değil, heryerde! Bu modern ve rustik, eski ve yeni,  temiz, güzel ve işlevsel! Bizim favori  mutfak trendleri 2018 2019 koleksiyonumuzun bir parçasıdır .

Armatürlerde, dolap kapılarında ve diğer tasarım elemanlarında altın ve sıcak tonlu yüzeyler tercih edebilirsiniz. Tüm koyu alanlar grilerle harika görünürler ve iç tasarımda güçlü bir görsel vurgu sağlarlar .

Mutfak tezgah arası dekorasyonu 2018 2019 sezonunda genellikle sessiz tonlardadır ve tasarımda görsel bir akış yaratırlar. Yumuşak desenleri ile sorunsuz desenli taşlar kullanılır.

Mutfak Dekorasyon Trendleri 2018 2019 / Galeri

Bir önceki yazımız olan Mutfağınızı Süsleyecek Dekoratif Kavanoz Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2019 enza home olivia mutfak masa takimi modeli

Estetik Ve Kaliteli 2019 Enza Mutfak Masası Modelleri

Mutfağınızda tarz yaratacak yeni bir yemek masası istiyorsanız, Estetik Ve Kaliteli 2019 ...