Mobilya

Modern Ve Kullanışlı Mobilyalarla İkea Oturma Odaları

Ailenizle severek vakit geçirdiğiniz oturma odaların da rahatlığı ikiye katlayacak olan Modern Ve Kullanışlı Mobilyalarla İkea Oturma Odaları, dolaplar, sehpalar ve koltuklar gibi markanın şık ürünleri ile keyifli mekanlara dönüşüyor. İkea oturma odaları işlevselliği kadar rahat ve konforlu mobilyaları ile her sezon olduğundan çok daha iddialı görünüyor diyebiliriz.

Modern Ve Kullanışlı Mobilyalarla İkea Oturma Odaları

Ev dekorasyonun da tüm ailenin en rahat ettiği bölüm olan oturma odaları için İkea yepyeni ürünlerini bizlerin beğenilerine sundu. Adeta evin küçük salonu gibi dekore edilen oturma odaların da salonların aksine çok daha rahat ve kullanışlı mobilyalar tercih ederiz. Uzanarak keyif yapabilmeniz için ikea nın fonksiyonel koltuk ve kanepeleri ni tercih edebilirsiniz. İkea markasının bu sezon bir hayli keyifli ve konforlu koltukları, kanepeleri ile oturma odanızda rahat ve modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Açılarak yatağa dönüşen koltuklar, baza bölümleri ile de kullanışlı depolama alanları oluşturuyor. İkea koltukların en beğenilen özellikleri her alana göre uyum sağlayan ayrı parçaları istediğiniz şekilde yerleştirme imkanı sunan modelleridir.

İsterseniz L koltuk olarak yerleştirin, isterseniz koltuk takımı gibi ayrı yerleştirin, isterseniz de iki ayrı kanepe gibi yerleştirin. Oturma odanızın küçük olması veya büyük olması seçtiğiniz koltuk ve kanepelerin yerleşiminde sizlere kolaylık sağlayacaktır. İkea sehpalar ise estetik modelleri kadar kullanışlı oluşları ile de dikkat çekiyor. Çekmeceler, ara katlar veya bölmeler ikea sehpaların birçok modelinin ortak özelliği diyebiliriz. Yan sehpalar, servis sehpaları, orta sehpalar ve benzeri bir çok farklı sehpa modelini de oturma odanızın ihtiyaçlarına uygun olarak seçebileceksiniz. İkea oturma odaları için son derece kullanışlı ve dekoratif dolaplar tasarlamış.

İsterseniz aksesuarlar, isterseniz kitaplık, isterseniz de depolama amaçlı kullanabileceğiniz dolaplar bu odalara çok yakışacak. Modern, kullanışlı ve dekoratif mobilyaları ile her zevke hitap eden marka, sağlamlığı ve işlevselliği ile de tercih ediliyor. Evinizin oturma odasını çok daha rahat ve kullanışlı hale getirecek yepyeni sezon İkea oturma odaları oldukça şık görünüyor. İlginizi çekeceğini düşündüğümüz incelemeye değer bir makale olan 2018 İkea Mobilya Koleksiyonu İle Keyifli Dekorasyonlar farklı tasarımları da inceleme imkanı sunuyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezonun En Beğenilen 2018 Tekli Koltuk Modelleri başlıklı makalemizde tekli koltuk modelleri ve Yeni Sezonun En Beğenilen 2018 Tekli Koltuk Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir!

Close
Close