Anasayfa / Dekorasyon / 2018 Trendleri İle Modern Oturma Odası Dekorasyonları

2018 Trendleri İle Modern Oturma Odası Dekorasyonları

Sadeliğin ve rahatlığın hakim olduğu 2018 Trendleri İle Modern Oturma Odası Dekorasyonları, adeta evinizin ikinci salonu gibi tüm konfora ve gösterişe sahip olarak yenilikçi fikirler ile göz dolduruyor. Modern oturma odası dekorasyonları evin diğer bölümlerine de hakim olan modern tarzın devamı niteliğin de olmalıdır.

2018 Trendleri İle Modern Oturma Odası Dekorasyonları

Rahatlık ve estetiğin bir arada sunulduğu modern tasarım mobilyalar bu odalar için en ideal seçim olacaktır. Koltuk takımları yerine rahat ve son derece kullanışlı köşe koltuklar, gerektiğinde açılıp yatağa dönüşen fonksiyonel özellikleri ile misafirler için de rahatlık sağlayacaktır. Biliyorsunuz oturma odaları evimize kalmaya gelen misafirler için son derece rahat misafir odasına dönüşerek ev sahibine büyük bir kolaylık sağlıyor. seçtiğiniz oturma odası koltukların da mutlaka fonksiyonel özellikler bulunmasına özen göstermelisiniz. Bazen bu rahat koltuklar da uzanarak dinlenmek ve belki de kısa bir uyku molası vermek de iyi olabilir.

Orta sehpa modelini de tıpkı koltuklar da olduğu gibi işlevsel ve kullanışlı olmalıdır. Altı raflı, çekmeceli ve benzer fonksiyonel özellikler seçtiğiniz orta sehpada da bulunmalı. Modern oturma odası dekorasyonları televizyon sehpaları veya duvar üniteleri ile de dikkat çekiyor. Bir çok işinize yarayacak duvar üniteleri, bu odalar da adeta odak noktası oluşturacaktır. Televizyon, kitaplık ve dekoratif aksesuarların yer aldığı raf ve katlar gibi alt bölüm dolapları ile de tam bir düzenleyici mobilya diyebiliriz. Oturma odanız da modern tarzı simgeleyen sade ve etkileyici renk seçimleri de yaparak odanız da modern bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Sizlere renk tercihi yaparken yardımcı olacak incelemenizi önereceğimiz güzel bir makale olan Oturma Odası Dekorasyon Renkleri Ve Kombin Önerileri eminiz ilginizi çekecektir. Sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz en etkileyici modern oturma odası dekorasyonları görsellerini seçerek bir araya getirdik. İnceleyerek oturma odanız da estetik ve konforlu bir modern tarz yaratabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Pantone Ultra Violet Mor İle Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde 2018 pantone ultra violet mor ve 2018 Pantone Ultra Violet Mor İle Dekorasyon Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

mor renkli modern ev dekorasyon modeli

Zengin Ve Asil Mor Renkli Ev Dekorasyonları

Evinizi dekore ederken etkileyici bir görüntü elde etmek istiyorsanız sizlere Zengin Ve ...