Anasayfa / Aksesuar / Modern Dekoratif 2018 İkea Ayna Modelleri

Modern Dekoratif 2018 İkea Ayna Modelleri

Dekorasyona etkileyici ve ışıltılı bir hava kazandıracak olan Modern Dekoratif 2018 İkea Ayna Modelleri, estetik çerçeveleri ve kaliteli tasarımları ile dekorasyonun her alanın da tarz bir şıklık yaratacaktır. İkea ayna modelleri arasın da en çok dikkat çeken ahşap çerçeveli yuvarlak stockholm aynalar bu sezon da bir hayli ilgi görüyor. Evimizin her şeyi ikea’dan inanılmaz aksesuar tasarımları ile en sıradan dekorasyonlar bile dikkat çeken ışıltılı bir havaya sahip olabilir.

Modern Dekoratif 2018 İkea Ayna Modelleri

Daha çok modern bir tarzı olan ikea tasarımları, mobilyadan ev tekstiline ve aksesuarına kadar daha bir çok farklı ürünü ile ilgi görüyor. İkea ayna modelleri ile evinizin banyosundan yemek odasına, salondan yatak odasına, antreden koridorlara kadar her duvar için mutlaka uygun bir modeli bulacaksınız. İkea markasının tüm ayna tasarımların da ortak özellik ise su buharını ve lekelerini tutmayan özel bir detayın olması. Özellikle banyolarda su buharı ve lekeleri aynalar da hep sorun olmuştur.

İkea ayna modelleri arasın da dekoratif özelliği ile öne çıkan ve daha çok salon, yatak odası, antre ve evin diğer bölümleri için bu sezon stockholm serisi aynalar oldukça dikkat çekiyor. Ahşap ve farklı malzemelerden tasarlanmış aynaların çerçeveleri doğal ahşap dışında canlı renkleri ile de dikkat çekiyor. İlginizi çekeceğini düşündüğümüz ve incelemenizi önereceğimiz Modern Ve Kullanışlı İkea Ayakkabılık Modelleri konumuz da görülmeye değer diyebiliriz. Bu tarz ayakkabılıklar üzerine duvarda tarz yaratan güzel bir ikea ayna modelleri çok yakışacaktır.

Evinizin tüm dekorasyonun da, şıklık yaratmak istediğiniz her duvarda gururla sergileyeceğiniz ikea ayna modelleri ni sizler için derledik. İnceleyerek en güzel ayna modeline karar verebilirsiniz. İster çerçevesi ile göz kamaştıran bir modeli seçin, ister dekoratif tasarımı ile dikkat çeken bir ayna tercih edin her şekilde kalite dikkat çekecektir.

 

 

Bir yorum

Cevapla