Anasayfa / Dekorasyon / 2019 Living Coral Mercan Rengi Dekorasyon Fikirleri

2019 Living Coral Mercan Rengi Dekorasyon Fikirleri

Dünya renk otoritesi pantone’nin belirlediği canlı bir ton olan 2019 Living Coral Mercan Rengi Dekorasyon Fikirleri, ister duvar, ister mobilya, isterseniz de farklı detaylar olarak dekorasyonda yer alıyor. Mercan Rengi Dekorasyon Fikirleri en güzel ve uyumlu farklı renkler ile kombin edilerek mekana yaşayan bir görüntü kazandırıyor.

2019 Living Coral Mercan Rengi Dekorasyon Fikirleri

Pantone bu harika rengi tanımlarken dünya kültüründe olup bitenler ve dünyanın içinde bulunduğu ruh halini yansıtıyor ve yok olmakta olan canlı mercan resiflerine dikkat çekmeyi hedefliyor. Küresel ısınma ve kirlilik nedeniyle bu yıl doğal mercan resiflerinin yarısı kaybedilmiş. 2050 yılında da %90 oranında doğal resiflerin yok olacağı düşünülerek doğal mercan resiflerine dünyanın dikkatini çekmeyi hedeflemişler. Mercan rengi ister moda alanında kullanılsın ister dekorasyonda her şekilde ruhumuzu canlandıran, neşeli ve enerjik bir etkisi olduğunu biliyoruz. Evimizin dekorasyonunda bu enerji dolu rengi nasıl kullanacağımızı gelin hep beraber araştıralım. Doğaya ait, neşeli, eğlenceli ve enerji dolu canlı mercan rengi duvar boyası, tekstil ürünleri, aksesuarlar ve mobilyalar olarak da sizlere zengin bir çeşitlilik olarak alternatifler sunuyor.

Mercan rengi dekoratif bir konsol, büfe veya sehpa gibi raflar ile de dekorasyonu canlandırıp etkileyici bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dekorasyonda çok detaylı bir değişiklik yapmadan sadece tekstil ürünleri ve aksesuarlar ile de evinize mercan canlılığını kazandırabilirsiniz. 2019 Living Coral canlı mercan rengi tonları açık ve koyu olarak da karşımıza çıkıyor. Koyu mercan rengi sizin tercihiniz ise dekorasyonda kullanılan diğer renklerin tonları biraz daha açık olabilir. Ancak koyu renkli bir dekorasyon düşünüyorsanız mercan rengini en parlak ve canlı tonu ile kullanmanızı öneririz. Bu tarz canlı mercan rengi evinizin dekorasyonunda dikkat çeken ve ilgi odağı olacaktır.

Bu yazımızada göz atınız:  Etkileyici Vintage Oturma Odası Dekorasyonları

Mercan rengi dekorasyon fikirleri arasın da bu harika rengi hem aksesuarlar hem de perde, döşemelik koltuk kumaşı ve desen olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin mercan desenlerinin olduğu şık bir perde veya dekoratif kırlentler dekorasyona inanılmaz bir canlılık ve hareket kazandıracak detaylar olacaktır. Sizlere incelemenizi önereceğimiz mercan rengi ile muhteşem bir uyum sağlayan Bej Salon Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler konumuzdan da ilham alabilirsiniz.

Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Zarif Aydınlık Beyaz Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde 2019 Zarif Aydınlık Beyaz Ev Dekorasyonları ve beyaz ev dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

Ev Dekorasyon Örnekleri

Kullandığınız koltuk takımı klasik ise ve sıkılmaya başladıysanız hemen değiştirin. 2019 yılında ...

DMCA.com Protection Status