Anasayfa / Duvar Kağıtları / 2018 Göz Kamaştıran Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

2018 Göz Kamaştıran Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

Evinizin muhteşem dekorasyonuna değer kazandıracak 2018 Göz Kamaştıran Lüks Duvar Kağıdı Modelleri ni sizler için bu defa araştırma konusu olarak seçtik. Lüks duvar kağıdı modelleri sadece dekoratif desenlerden ibaret değildir.

2018 Göz Kamaştıran Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

Kağıt ve doku özellikleri duvar kağıdının kalitesini ortaya çıkaran en önemli özelliklerden biridir. Kaliteli kağıt ve başka dokular üzerin de kullanılan boyalar, desenler duvar kağıdının kalitesini ortaya çıkarır. İç mekan duvarların da kalitesi ve estetiği ile göz dolduran etkileyici duvar kağıtları ile dekorasyona değerli bir hava katmış olursunuz. Özellikle gösterili dekorasyonların tercihi olan lüks duvar kağıdı modelleri, metalik ışıltılı, kabartma desenli veya kumaş dokulu tasarımları ile dikkat çekiyor. Son yıllar da lüks duvar kağıtları en çok da kadife dokular, değerli ışıltılı taşlar ve metalik renkleri ile dikkat çekiyor.

Desen olarak ise ister kabartma desen olsun ister baskı desen en popüler seçenekler klasik tarzı yansıtan damask desenlerdir diyebiliriz. Bir çok açıdan lüks duvar kağıtları diğer alternatiflere oranla çok daha dayanıklı ve kullanışlı modellerdir. Kolay temizlenebilen, suya ve buhara karşı dirençli, güneş ığında renkleri solmayan son derece kaliteli tasarımlardır. Lüks duvar kağıtları son yıllar da özellikle modern tarz dekorasyonlar için üç boyut efektli desenleri ile göz dolduruyor. Geometrik desenler, fas stili kafes desenler ve kabarta çizgi desenler öne çıkanlar arasın da gösterilebilir.

Salon duvarları, antre ve koridorlar gibi diğer odalar ve mutfak, banyo gibi alanların duvarlarında da bu harika duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Sadece banyo ve mutfaklar da suya dayanıklı vinil dokulu duvar kağıtlarını seçmenizi öneriri. Bu tarz suya dayanıklı duvar kağıtları hava geçirmeyen dokuları nedeniyle evin diğer odaların da kesinlikle kullanılmamalıdır. İncelemenizi önereceğimiz en güzel örnek görsellerin yer aldığı Yeni Trend 2018 Kabartma Desenli Duvar Kağıtları da ilginizi çekebilir.

Bu yazımızada göz atınız:  2018 Dekoratif Desenli Çiçekli Duvar Kağıdı Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2018 Efektli Dekoratif İtalyan Boya Uygulamaları başlıklı makalemizde 2018 Efektli Dekoratif İtalyan Boya Uygulamaları ve İtalyan boya uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2018 gergi tavan modelleri

2018 3D Resimli Dekoratif Gergi Tavan Modelleri

Tavan dekorasyonlarının en beğenilen tasarımlarından biri olan 2018 3D Resimli Dekoratif Gergi ...