Anasayfa / Dekorasyon / 2019 Etkileyici Maskülen Loft Daire Dekorasyonları

2019 Etkileyici Maskülen Loft Daire Dekorasyonları

Loft bir daire dekore edecekseniz eğer bilmeniz gerek bazı ip uçlarını 2019 Etkileyici Maskülen Loft Daire Dekorasyonları sizlere ilham verecek detaylar ve fikirler sunuyor. Loft Daire Dekorasyonları için evinizde ciddi bir tadilat ve yenilikler de yaptırmayı göze almalısınız.

2019 Etkileyici Maskülen Loft Daire Dekorasyonları

Öncelikle bu tarz bir dekorasyon için büyük pencereler, tuğla duvarlar, metal asma katlar ve merdivenler gibi yüksek tavandan sarkan büyük aydınlatmalara da ihtiyaç duyacaksınız. Sıradan bir apartman dairesinde loft tarzı bir dekorasyon yaratmanız çok da mümkün değil gibi görünüyor. Odaları olmayan, yüksek tavanlı, büyük ve geniş bir mekanı endüstriyel loft tarzı dekore edebilirsiniz. Büyük bir alanda hem salon, hem mutfak hemde yemek alanı gibi farklı bölümleri mobilya dizaynı ile ayırabilirsiniz. Ayrıca loft dekorasyonlarda bir çok eşyanızdan da kurtulmanız gerekecektir.

Takım mobilyalar yerine deri chester bir kanepe, berjer koltuklar ve diğer mobilyalar kullanılır. Mutfak ve banyoda dolaplar yerine metal raflar kullanmalısınız, açık raf sistemleri, dışarıda kalan tesisat ve havalandırma boruları gibi sanatsal detaylar da bu tarzın olmazsa olmazlarıdır. Erkeksi bir havası olan loft dekorasyonlar sadeliği ve modern detayları ile hemen her kesin beğendiği bir dekorasyon modeli olarak görülüyor. Maskülen havasını metal ve tuğla duvarlar gibi biraz da yarım kalmış tamamlanmamış gibi görünen sıvasız duvarlarında görebiliriz.

Eski metal , tuğla duvarlar, deri ve ahşap detaylar gibi sanatsal aksesuarlar ve endüstriyel aksesuarları maskülen havayı yansıtmaya yeterli oluyor. Hemen, hemen aynı içeriğe sahip olan inceleyerek ilham alacağınızı düşündüğümüz Endüstriyel Loft Dekorasyonlar İçin Şık Öneriler konumuz da eminiz ilginizi çekecektir. Sizlere ilham verecek en güzel loft daire dekorasyonları nı görsel olarak seçtik. İnceleyerek yeni daireniz için harika fikirler edinebilir ve eviniz için en etkileyici dekorasyon görünümüne sahip olabilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  2019 İç Mekanlar İçin Gösterişli Oda Kapıları

Bir önceki yazımız olan Soğuk Sıkım Zeytinyağı Nedir? başlıklı makalemizde erken hasat zeytinyağı, soğuk sıkım ve soğuk sıkım zeytinyağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2020 Küçük Oda Tasarımları

Evinizi doğru tek şeklinde dekore etmek düşündüğünüzden henüz ehemmiyetli olabilir. Çünkü genel ...