Anasayfa / Salon / Küçük Salon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler 2017

Küçük Salon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler 2017

Küçük ve basit çözümler ile sizlere ışık tutacak Küçük Salon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler 2017 yılının yenilikleri ile çok işinize yarayacak önerileri sizler için araştırdık . Küçük ve dar alanların dekore edilmesi aslın da hiç de zor değildir , biraz araştırarak ve yardım alarak en küçük alanlarda bile konforlu bir dekorasyon yaratabilirsiniz .

Küçük Salon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler 2017

Evimizin en hareketli ve ziyarete açık olan bölümü Salonlar dır , eve gelen konuklar ve ailenin adeta toplanma alanı olarak da adlandırabileceğimiz Salon Dekorasyonları , dinlenme , özel yemek davetleri , sohbetler ve en keyifli anların yaşandığı alanlardır .

Küçük Salon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler 2017

Küçük Salon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler 2017

Büyük ve ferah bir salonu hepimiz isteriz ancak kalabalık şehirlerin küçücük apartman dairelerin de her zaman büyük ve geniş salonlu daireler bulunmuyor . Küçük Salonlar hayatı rahatlatan küçük çözümler ile pek ala rahat ve keyifli bir dekorasyona sahip olabilir .

kucuk salon dekorasyonlari

kucuk salon dekorasyonlari

Her zaman bu tarz küçük alanların dekorasyonun da ilk adım açık renk tercihi olmalıdır , beyaz , krem ve pastel tonlar ile duvarlar ve zemin gibi eşyaları da açık renk tercih etmeliyiz . En güzel örnekle işe başlayalım İskandinav tarzı dekorasyonları inceleyelim , az eşya , açık renk ve rahat kullanım alanları . İnceleyerek ilham alacağınız faydalı bir konu olan En Güzel Salon Dekorasyonları makalemizi de görmenizi öneririz .

kucuk salon dekorasyon ornegi

kucuk salon dekorasyon ornegi

Küçük Salon Dekorasyonları seçeceğiniz mobilyaların da küçük ve kullanışlı olmasını gerektiriyor , büyük ve gösterişli mobilyalar gibi takım halinde mobilyalar da bu salonların tercihi olmamalı . Çoklu koltuk takımları yerine köşe koltuklar veya kanepe ve berjerler den oluşan daha mütevazi mobilyalar seçin .

kucuk salon dekorasyon modeli

kucuk salon dekorasyon modeli

Salonunuz da yemek odası için de bir köşe dekore edecekseniz eğer küçük bir masa takımı ile küçük bir konsol yeterli olacaktır . Salon Dekorasyon Fikirleri arasın da bu tarz küçük ve dar salonlarda seçtiğiniz her mobilyada fonksiyonel özellikler bulunmasına dikkat edin , örneğin yemek masanız açılır , kapanır olsun gerek duyulduğunda açın işiniz bitince kapatın .

kucuk salon dekorasyon fikirleri

kucuk salon dekorasyon fikirleri

Bir başka örnek de orta sehpalar aynı masa da olduğu gibi sehpalarda da çekmeceler , bölmeler ve açılıp , kapanma özellikleri bulunmalı . Küçük Salon Dekorasyonu örnek modellerini sizler için derledik incelemeniz de fayda olacağını düşünüyoruz .

kucuk salon dekorasyonu

kucuk salon dekorasyonu

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Salon Dekorasyon Modelleri 2017 başlıklı makalemizde En Güzel Salon Dekorasyon Modelleri 2017 ve salon dekorasyon modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

Cevapla

x

Kaçırmayın!

kahverengi modern salon dekorasyon modeli

Kahverengi Salon Dekorasyonları İçin Çarpıcı Fikirler

En güzel uyumlu renk kombinleri ile harikalar yaratacağınız Kahverengi Salon Dekorasyonları İçin ...