Anasayfa / Ev Tekstili / Yazlık Evler İçin 2019 Modern Keten Perde Modelleri

Yazlık Evler İçin 2019 Modern Keten Perde Modelleri

Doğal dokusu ve serin tutma özelliği ile özellikle de Yazlık Evler İçin 2019 Modern Keten Perde Modelleri, son derece sade ve kullanışlı tasarımlar olarak ideal kumaş türüdür. Keten Perde Modelleri ketenin doğal rengi başta olmak üzere beyaz, krem ve tatlı pastel tonları ile inanılmaz zarif bir dekor oluşturuyor.

Yazlık Evler İçin 2019 Modern Keten Perde Modelleri

Beklenen sıcak yaz mevsimi gelmek üzere ve sizlerde yazlık evlerinizi güzel tatil aylarına hazırlamak için planlar yapıyor olabilirsiniz. Her yıl tatilinizi büyük bir keyifle yaşadığınız yazlık evinizde farklı güzellikler görmek isteyebilirsiniz. Bunun için ufak değişiklikler bile yeterli olabilir, örneğin kilimler, aksesuarlar, örtüler, kırlentler ve perdeler yenilenip evinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz. Yazlık evlerin dekorasyonunda serin tutan detaylar adeta olmazsa olmazdır. Yakıcı güneş ışınlarını engelleyecek keten kumaşlar hemen her yerde kullanılır. Bu tarz yazlık evlerde her zaman pratik kullanım imkanı sunan parçalar tercih edilir.

Kolay temizlenebilen ve uzun süre güneş ışınlarına dayanabilecek kumaşlar perde olarak ideal seçimler olacaktır. Keten kumaş kolay temizlenebilir ve ütü gerektirmez, keten kumaşların en büyük özelliği ütülense bile kırışık oluşudur. Bu nedenle yazlık evinizin pencereleri için sizlerde keten perde modelleri tercih etmelisiniz. Keten perde modelleri genel olarak düz ve sade renkli olsa da bir çok keten perde modeli renkli ve desenli olarak dikkat çekiyor. Tabi ki ince veya geniş çizgi desenleri, baskı resimler ve yazılar da keten perdelerde farklı dekorasyon tarzları için alternatif seçenekler diyebiliriz.

Sizlere içinde bir çok modelin keten kumaşlardan tasarlandığı örnekler olan incelemenizi önereceğimiz 2019 Yeni Trend Salon Perdesi Modelleri konumuz da şık fikirler verecektir.

 

Bir önceki yazımız olan 2019 İlkbahar Yaz İkea Ev Tekstili Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2019 İlkbahar Yaz İkea Ev Tekstili Koleksiyonu ve ikea ev tekstili koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

yeni trend salon perdesi modelleri 2019

2019 Yeni Trend Salon Perdesi Modelleri

Salonunuzu için benzersiz bir perde modeli arıyorsanız sizlere 2019 Yeni Trend Salon ...