Anasayfa / Kendin Yap / 2019 Yaratıcı Dekoratif Kendin Yap Raf Fikirleri

2019 Yaratıcı Dekoratif Kendin Yap Raf Fikirleri

Duvar dekorasyonu için inanılmaz tasarımları ile göz dolduran 2019 Yaratıcı Dekoratif Kendin Yap Raf Fikirleri, ahşap paletler den karton kutulara, sebze kasalarından eski ahşap merdivenlere kadar bir çok farklı tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Kendin Yap Raf Fikirleri ile neredeyse hiç masraf yapmadan sadece hayal gücünüz ve bir kaç basit malzeme ile harika tasarımların ortaya çıktığı inanılmaz çalışmalar diyebiliriz.

2019 Yaratıcı Dekoratif Kendin Yap Raf Fikirleri

Ev dekorasyonunda dekoratif olmanın dışında düzenleyici görevi de gören duvar rafları, aksesuarlar için harika bir sergileme, ufak tefek bazı eşyalar için de mükemmel bir depolama alanı olarak düzenleyici tasarımlar diyebiliriz. Özellikle çocuk odaların da oyuncaklar ve bir çok ortada kalan eşya için düzenleyici ve aksesuar olarak kullanılıyor. Kendin yap çalışmaları ilginizi çekiyorsa ve eviniz için farklı ve işlevsel ürünler yapmak istiyorsanız eğer işte sizin aradığınız gibi bir çalışma olan kendin yap raf fikirleri ni gelin hep beraber inceleyelim. Seçtiğimiz bir çok raf görselinde ipler ile duvara asılarak tasarlanmış raf modelleri görülüyor.

Bu tarz bir raf için öncelikle halat ipler, deri kemerler ve rafı taşıyacak sağlamlıkta başka benzer ürünlerde kullanılabilir. Duvara monteli bir raf ise tercihiniz hem metal ve ahşap gibi raf ayakları hem de matkapla duvara vidalamak seçeceğiniz yöntem olacaktır. Tercihiniz hangi yöntem olursa olsun düz yüzeylere ihtiyacınız olacak. İstediğiniz uzunluk ve en de düz yüzeyli bir veya birden çok kat olacak ahşap parçalara gerek duyacaksınız. Son yıllara adeta damgasını vuran kendin yap çalışmalarının en popüler malzemesi olan ahşap paletler tercihleriniz arasın da olmalı. Üstelik ahşap paletler ile raf yapmak için çok da uğraşmanıza gerek yok. Tasarımı gereği rafa benzer katlara sahip olan paletleri istediğiniz şekilde duvara monte edebilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Keçeden Dekoratif Ombre Kırlent Yapılışı

Sizlere inceleyerek ilham alacağınız çok farklı örnek görsellerin yer aldığı Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Duvar Rafı Modelleri konumuz da ilginizi çekebilir. Sizler için seçtiğimiz en dekoratif ve en kolay yapılabilir kendin yap raf modelleri ni incelemenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Kendin Yap Yaratıcı Salıncak Fikirleri başlıklı makalemizde 2019 Kendin Yap Yaratıcı Salıncak Fikirleri ve yaratıcı salıncak fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla