Anasayfa / Kendin Yap / Geri Dönüşüm Kavanoz Yenileme Çalışmaları 2019

Geri Dönüşüm Kavanoz Yenileme Çalışmaları 2019

Bir çok farklı süsleme teknikleri ile yeniden kullanım imkanı kazanandırılan Geri Dönüşüm Kavanoz Yenileme Çalışmaları 2019, boya, dekupaj ve benzeri uygulamalar içeriyor. Kavanoz Yenileme Çalışmaları ile çöpe atılmaktan kurtulan ve farklı amaçlar için de olsa kullanmaya devam edeceğimiz şık tasarımlara dönüşüyor.

Geri Dönüşüm Kavanoz Yenileme Çalışmaları 2019

Her işte olduğu gibi kavanoz yenilemede de biraz yaratıcılık ve el becerisi gerekiyor. Satın aldığımız bir çok gıda ürünü sağlıklı olduğu için cam kavanozlar içinde evimize giriyor. Bazı kavanozlar o kadar güzel oluyor ki bunları atmaya kıyamayıp farklı amaçlar içinde olsa kullanmaya devam ediyoruz. Peki bu sıradan cam kavanozları hem aksesuar olarak hem de işlevsel ürünler olarak yeniden tasarlamaya ne dersiniz! El işi çalışmalarında her kesin ilgi alanı ve yeteneği farklıdır. Sizde en çok hangi çalışmayı yapmayı seviyorsanız o şekilde bir çalışma yaparak cam kavanozları evinizin dekoru için yenilemeye başlayın.

İlk olarak önereceğimiz rengarenk cam boyaları ile kavanozları boyamanız olacaktır. Bu renkli cam kavanozları isterseniz mumluk olarak kullanın, isterseniz de içine çeşitli ürünler koyup kullanın. Çok daha geniş kapsamlı ve ustalık gerektiren başka çalışmalar da bulunuyor. Örneğin dekupaj çalışmaları cam kavanozlara uygulanan en ilgi gören yöntemdir. Önceden boyadığınız cam kavanozu sonradan istediğiniz desenleri uygulayarak son derece dekoratif tasarımlara dönüştürebilirsiniz.

Bu konuda sizler için daha önce ele aldığımız çok işinize yarayacak bilgiler veren incelemenizi önereceğimiz Adım Adım Peçete Dekupaj Nasıl Yapılır konumuz da ilginizi çekebilir. Bir başka cam kavanoz yenileme veya süsleme örneği ise, kavanoz üzerine aksesuar olarak tül, kumaş, dantel ve boncuklar kullanarak yapacağınız süsleme şeklidir.

Bir önceki yazımız olan 2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri ve penye ipten paspas modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2019 luks yatak basi modelleri

2019 Göz Kamaştıran Lüks Yatak Başı Modelleri

Yatak odası dekorasyonların da ilk bakışta dikkat çekecek etkileyici 2019 Göz Kamaştıran Lüks ...