Anasayfa / Ev Tekstili / Hayran Kalacağınız 2018 Karaca Nakışlı Pike Takımları

Hayran Kalacağınız 2018 Karaca Nakışlı Pike Takımları

Kaliteli işçiliği ile elde yapılmış hissi uyandıran Hayran Kalacağınız 2018 Karaca Nakışlı Pike Takımları, içinde bulunduğumuz sıcak yaz gecelerini serinletecek son derece şık ürünler olarak göz dolduruyor. Yatak odanız da özel bir hava yaratacak birbirinden güzel karaca nakışlı pike takımları ile hem güzel bir dekor hem de kaliteli uykular uyuyacaksınız.

Hayran Kalacağınız 2018 Karaca Nakışlı Pike Takımları

Ülkemizin en köklü ve kalitesine güven duyulan markası olan karaca home, estetiği ve kalitesi ile bu sezon da hayranlık uyandıran ürünler hazırlamış. Özellikle yatak tekstili ürünleri ile her mevsime özel nevresimler, yatak örtüleri, battaniyeler ve pikeler gibi daha bir çok eşsiz parçayı bizlerin beğenisine sunuyor. Karaca nakışlı pike takımları adeta elde yapılmış gibi gerçekçi bir işçilik ile geleneksel bir şıklığa sahip. Nakış işlemeler en eski el işi tasarımları olması rağmen günümüze kadar değerini katlayarak gelmeyi başarmıştır.

Özellikle son bir kaç sezondur nakış işlemeler sadece dekorasyonla sınırlı kalmayıp moda alanında da oldukça popüler detaylar olarak görülüyor. Karaca nakışlı pike takımları için bir taşla iki kuş vurmak deyimini rahatlıkla kullanabiliriz. Hem yatak örtüsü olarak kullanabileceğiniz karaca pike takımları nı, hem de bunaltıcı sıcak yaz gecelerin de üzerinize hafif bir örtü olarak kullanacaksınız. Kaliteli saf pamuk dokusu ile serin ve terletmeyen karaca pike modelleri, canlı renkler ve etkileyici nakış desenleri ile bir hayli zarif görünüyor.

İki adet yastık kılıfı, çarşafı ve pikesi ile son derece kullanışlı ve rahat bir takım olarak yaz dekorasyonuna renk katacaktır diyebiliriz. Sık yıkanan yatak tekstili ürünleri olan nevresim takımları ve pike takımları markanın kalitesi ile asla renkleri ve desenlerinin canlılığını kaybetmeyecektir. Sizler için daha önceden ele aldığımız ve incelemenizi önereceğimiz 2018 Koleksiyonu Karaca Home Nevresim Takımları konumuz da ilginizi çekebilir.

Bu yazımızada göz atınız:  Banyonuzun Havasını Değiştirecek 2018 Duş Perdeleri

Bir önceki yazımız olan Resim Baskılı 2018 Taç Çocuk Pike Takımları başlıklı makalemizde Resim Baskılı 2018 Taç Çocuk Pike Takımları ve taç çocuk pike takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla