Salon

Kahverengi Salon Dekorasyonları İçin Çarpıcı Fikirler

En güzel uyumlu renk kombinleri ile harikalar yaratacağınız Kahverengi Salon Dekorasyonları İçin Çarpıcı Fikirler, zeminden tavana, mobilyadan tekstil ürünleri ve aksesuarlara kadar tüm detayları ile sizler için araştırdık. Kahverengi salon dekorasyonları denince ilk aklınıza gelen klasik tarz ağır örnekler olmasın.

Kahverengi Salon Dekorasyonları İçin Çarpıcı Fikirler

Son derece modern ve etkileyici salonların dekorasyonu, kahve tonları ve diğer uyumlu renklerin bir araya gelmesi ile oldukça zarif ve etkileyici bir görünüme sahip oluyor. İlk olarak sizlere kahverengi ile uyumlu olan diğer renkler ve tonlarından söz etmek istiyoruz. Kahverengi nötr renk sınıfına giren, tüm tonları ile hemen her renk ile oldukça şık kombinler yapabileceğiniz son derece kolay bir renktir. Başta beyaz olmak üzere krem, bej, toprak tonları, gri, mavi, yeşil, sarı, turkuaz, mercan kırmızısı, turuncu ve altın rengi ışıltılı detaylar kahverengi dekorasyonlara inanılmaz bir çekicilik kazandırıyor.

Kahverengi salon dekorasyonları için eğer duvar rengini tercih etti iseniz koltuklar, halı ve perdeler açık renkler de seçilmelidir. Bej renginden krem, beyaz, sarı ve diğer seçtiğiniz renk tercihleriniz duvarlara tezat oluşturacak açık renk tonları arasın dan seçilmelidir. Bu durumda kahverengi duvarlarınıza zemin rengi de ahşap eklenince diğer tüm detayların açık renkler de seçilmesi en ideal tercih olacaktır. Koyu kahverenginin hakim olduğu bir salon dekorasyonun da perde halı ve aksesuarların zıtlık teşkil eden açık ve canlı renkler ile ortamı sakinleştirmeniz gerekir.

Kahverengi koltuklar kullanıyorsanız eğer koltukların üzerine canlı renklerde desenli şallar ve yastıklar atarak kahverengini pozitif bir hale getirebilirsiniz. İnceleyerek ilham alacağınız ve kahverengine uyarlayabileceğiniz Gri Salon Dekorasyonları İçin Muhteşem Öneriler konumuz ilginizi çekebilir. Sizlere ışık tutacak en güzel örnek görsellerin yer aldığı galerimiz, ilham veren dekorasyon modelleri ile sizleri aydınlatacaktır. İlginizi çekeceğini düşündüğümüz incelemenizi tavsiye edeceğimiz bir başka güzel konumuz ise En Güzel Örneklerle Beyaz Salon Dekorasyonları da farklı fikirler içeriyor.

Bir önceki yazımız olan Yeşil Koltuklar İle Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı başlıklı makalemizde yeşil koltuklar ve Yeşil Koltuklar İle Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close