Anasayfa / Duvar Kağıtları / 2018 Efektli Dekoratif İtalyan Boya Uygulamaları

2018 Efektli Dekoratif İtalyan Boya Uygulamaları

Sert parlak yüzeyli, kendine özgü etkileyici desen ve renkleri ile 2018 Efektli Dekoratif İtalyan Boya Uygulamaları, anti-bakteriyel oluşu nedeniyle küf ve mantar oluşumuna da izin vermeyen harika bir duvar boyasıdır. İtalyan boya uygulamaları ile isterseniz bir duvara fon olarak isterseniz de tüm duvarlarda aynı güzelliği yansıtabilirsiniz.

2018 Efektli Dekoratif İtalyan Boya Uygulamaları

İtalyan boyaların kendine özgü desenleri efekt etkisi yaratan gölge ve ışık yansımaları gibi çok farklı çeşitleri de bulunuyor. Paslı metal efekti, beton duvar görünümü, granit taşlar, mermer ve parlak metalik dokular bunlardan sadece bir kaçı olarak gösterilebilir. Her türlü yaşam alanın da daha çok iç cephe duvarları için uygun görülen İtalyan boya uygulamaları, duvarlarda zamanla oluşabilecek toz birikintilerine de kesinlikle izin vermiyor. Sert ve parlak dokusu sayesinde duvarlarda toz birikme derdi de olmuyor. Kolaylıkla yıkanarak veya silerek temizlenebilen İtalyan duvar boyaları, kokusuz oluşları ile de boya sonrası hemen kullanım imkanı sunuyor. Günümüzde duvarlarda şaşırtıcı desenler yaratmak ve belki de biraz ışık oyunları kullanarak inanılmaz dekorlar yaratılıyor.

İtalyan boya uygulamaları ile zahmetsizce duvarlarda istediğiniz gibi desen ve renk oyunları yaparak dekorasyonu üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Beğendiğiniz duvar boya renginde altın veya gümüş ışıltılar gibi doğal görünümlü kabartma desenler, eski ve dökük duvarlar veya paslanmış metal etkileri de yaratabilirsiniz. Lüks ve göz alıcı duvar dekorasyonların da özellikle mat duvar boyaların da altın, gümüş, bakır ve metalik ışıltılar son yıllarda oldukça popüler. Bu tarz bir duvar boya uygulaması için bir çok kat boya atmak gerekiyor. Oysa ki İtalyan boya uygulamaları ile bir katta istediğiniz ışıltılı duvar boyasına sahip olabilirsiniz. Duvarlarınız da adeta altın ve metal kaplama görüntüsü oluşturacak efektli İtalyan boyalar ile bazı duvarlarınızda arka fon oluşturabilirsiniz. Dekoratif olarak bir arka plan duvarı oluşturmak istiyorsanız güçlü bir etki yaratacak efekti altın, bakır, gümüş ve metalik desenli İtalyan boyaları seçmelisiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Dekoratif Desenli Genç Odası Duvar Kağıdı Modelleri 2017

İtalyan efektli boyaları tercih etmeniz için bir çok nedeniniz olacaktır. Hem dekoratif bir etki hem de doğal minerallerden oluşturulduğu için nefes alan sağlıklı duvarlar, hem de kolay temizlenme özellikleri bile tercih nedeniniz olmaya yetecektir. İnceleyerek farklı fikirlerde edineceğinizi düşündüğümüz Dekoratif Fikirlerle 2018 Duvar Boya Uygulamaları makalemizi beğeneceğinizi umarız.

Bir önceki yazımız olan 2018 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplamaları başlıklı makalemizde 2018 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplamaları ve taş duvar kaplamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2018 gergi tavan modelleri

2018 3D Resimli Dekoratif Gergi Tavan Modelleri

Tavan dekorasyonlarının en beğenilen tasarımlarından biri olan 2018 3D Resimli Dekoratif Gergi ...