Aksesuar

Bahar Havası Estiren İlkbahar Ev Aksesuarları

Tazelenmiş cıvıl, cıvıl dekorasyonlar için evde Bahar Havası Estiren İlkbahar Ev Aksesuarları, renkli cam objeler, canlı çiçekleri yerleştireceğiniz şık vazolar, mumluklar, seramikler ve ışıltılı metal tasarımları ile göz dolduruyor. İlkbahar ev aksesuarları denince hepimizin ilk aklına gelen içinde canlı ve mis kokulu bahar çiçeklerinin olduğu dekoratif vazolar geliyor.

Bahar Havası Estiren İlkbahar Ev Aksesuarları

Tabi ki bahar demek çiçekler, kuşlar, kelebekler ve içimizi ısıtan güneş demektir. Doğa canlanıp yenilenirken bizler de evimizin dekorasyonun da yenilikler yapmaya başlarız. Rengarenk çiçek desenleri ile enerjimizi yükselten dekoratif masa örtüleri, yastık ve kırlentler gibi bir çok aksesuarı da dekorasyona eklemeliyiz. Evinizi fazla derinlere inmeden bir kaç küçük dokunuş ile ilkbahar havasını yakalamak istiyorsanız bunun en kolay yolu aksesuarlardan geçer. Bahar temalı güzel bir tablo ile duvarlarınızı süsleyebilir, renkli yastıklar ile koltuklarınıza ilkbaharın izlerini yansıtabilirsiniz.

Bir kaç küçük biblo veya dekoratif aksesuar ile de baharın ışıltılı güzelliğini yakalayabilirsiniz. Bu konuda sizlere alanın da uzman bir kaç marka da önereceğiz. English home, madame coco ve karaca home markalarının yeni aksesuar koleksiyonlarını mutlaka görmelisiniz. Bizim sizler için daha önceden ele aldığımız ve incelemenizi önereceğimiz Yeni Sezon 2018 Madame Coco Ev Aksesuarları konumuz sizlere şık seçenekler sunuyor. seramik ve porselen biblolar, dekoratif şamdan ve mumluklar gibi resim çerçeveleri, pano ve aynalar sadece bir kaç örnek olarak gösterilebilir.

İncelemenizi önereceğimiz içinde bahar temalı parçaların da bulunduğu Yeni 2018 Sezonu English Home Aksesuar Koleksiyonu romantik tarzı ile tam da ilkbaharı yansıtıyor diyebiliriz. English home markası pastel renkler, çiçekler ve zarif aksesuarları ile her zaman romantik ve etkileyici bir markadır. Sizler için evinizde bahar havasını yansıtacağınız ilkbahar ev aksesuarları arasın dan en şık örnekleri seçerek derledik. İnceleyerek evinizde bahar şıklığını yakalayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Yapabileceğiniz Mis Kokulu Dekoratif Sabunlar başlıklı makalemizde dekoratif sabunlar ve Evde Yapabileceğiniz Mis Kokulu Dekoratif Sabunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close