Anasayfa / Kendin Yap / Hayran Kalacağınız Çuval Bezinden El İşi Çalışmaları

Hayran Kalacağınız Çuval Bezinden El İşi Çalışmaları

Doğal rengi ve dokusu ile farklı bir havası olan jüt kumaşı ile Hayran Kalacağınız Çuval Bezinden El İşi Çalışmaları, evinizi süsleyecek birbirinden güzel ve dekoratif tasarımlar olarak dikkat çekiyor. Moda sektörü veya dekorasyon alanın da çuval bezinden el işi çalışmaları özellikle son yıllar da inanılmaz bir ilgi görüyor. Çantadan kıyafetlere, aksesuardan takılara kadar bir çok farklı tasarımı ile moda sektöründe de kendine yer bulan jüt kumaşları doğal rengi dışında hemen her renk ve tonu ile satılıyor.

Hayran Kalacağınız Çuval Bezinden El İşi Çalışmaları

Dekorasyon da ise perdeden döşemeliğe, masa örtüsünden dekoratif yastık ve kırlentler gibi aksesuar olarak da zengin bir kullanım alanına sahiptir. Jüt kumaşını daha çok telis ve çuval bezi olarak biliyoruz. Çuval bezinden el işi çalışmaları için özel olarak hazırlanmış farklı ölçülere sahip uzun şerit halinde makaralar satılıyor. Bir çoğu üzeri dantel ve fisto gibi detaylar ile hazır satılan bu makaralar ile her şeyi süsleyebilirsiniz. Ancak sadece kendi el emeğiniz olsun istiyorsanız kendi seçtiğiniz danteller veya farklı süslemeleri de kendiniz yapacağınız işlem görmemiş jüt kumaşları da bulunuyor.

Metre ile de satılan çuval bezi ile kendiniz için eşsiz bir çanta yapabilir, evinize perdeler ve masa örtüleri de yapabilirsiniz. Çuval bezinden el işi çalışmaları sizin de dikkat edeceğiniz gibi danteller, tüller, baskı boyama ve nakış işi dahil hemen her çalışmaya uygun diyebiliriz. Dikiş bilenler için dantel, saten kumaş, tül veya desenli pamuklu kumaşlar dahil bir çok farklı kumaşı kombinleyerek son derece güzel masa örtüleri, perde veya kırlentler yapabilirsiniz. Jüt kumaşı üzerine boya baskılar da inanılmaz yakışıyor, altın yaldız rengi baskılar, renkli dekoratif baskılar ile çok güzel aksesuarlar da yapabilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Basit Çözümlerle Eve Sinmiş Sigara Kokusu Nasıl Yok Edilir

İnceleyerek ilham alacağınız Kavanoz Süsleme Teknikleri İle 12 Güzel Örnek model için de çuval bezi çalışmalar sizlere ilham verebilir. Sizler için kolaylıkla yapabileceğiniz birbirinden güzel çuval bezinden el işi çalışmaları nı seçerek bir araya getirdik. İnceleyerek çok daha güzel şeyler yapacağınıza inanıyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan İşinizi Kolaylaştıracak Basit Ev Temizliği Tüyoları başlıklı makalemizde basit ev temizliği tüyoları ve İşinizi Kolaylaştıracak Basit Ev Temizliği Tüyoları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla