Anasayfa / Aksesuar / 2019 En Beğenilen 10 Gümüş Ev Aksesuar Modelleri

2019 En Beğenilen 10 Gümüş Ev Aksesuar Modelleri

Dekorasyona değer kazandıracak etkileyici bir güzelliğe sahip olan 2019 En Beğenilen 10 Gümüş Ev Aksesuar Modelleri ni sizler için araştırdık ve en şık görselleri derledik. Gümüş Ev Aksesuarları klasikten moderne kadar her tarz dekorasyona uygun çok farklı tasarımlar olarak görülüyor.

2019 En Beğenilen 10 Gümüş Ev Aksesuar Modelleri

Değerli bir maden olan gümüş aynı zamanda en etkili anti-bakteriyel bir madendir.Eskiden yeni doğan bebeklerin ağzına gümüş kaşık vermeleri bebeğin hastalıklara karşı korunması ve vücutta biriken kötü enerjinin atılması için uygulanırmış. Ağzında gümüş kaşıkla doğmuş deyimi için de gümüşün ne kadar sağlıklı bir maden olduğunu ortaya çıkarıyor. Eski zamanlarda mikrop barındırmadığı için kapı kolları gümüş ve bakırdan yapılırmış. Bu kadar güzel faydaları olan gümüşü neden evimizin her köşesinde kullanmayalım. Gümüş ev aksesuarları ile hem değerli bir dekor yaratmış hem de evimize iyi enerji doldurmuş olacağız.

Kaliteli ve her zaman trend olan aksesuarları tercih ediyorsanız eğer sizlere gümüş ev aksesuarı modelleri ni mutlaka düşünmenizi öneririz. Gümüş resim çerçeveleri, şamdan ve mumluklar, vazolar ve dekoratif gümüş kaseler ile farklı bir dekor yaratmış olacaksınız. Bir çok gümüş ev aksesuarları sadece süs olmanın dışında oldukça kullanışlı tasarımlardır. Örneğin gümüş servis tepsileri, bardak, likör takımları, sürahiler, peçete halkaları ve şamdanlar gibi daha bir çok parçayı sayabiliriz. Mobilyaların üzerini süsleyen salon aksesuar takımları içinde şekerlikler ve gondol kaseler de son derece kullanışlı aksesuarlardır. İçine çiçek yerleştirmeseniz bile gümüş vazolar her hali ile estetik aksesuarlardır.

Şık masa üstü dekoratif saatler ve biblolar gibi duvar aynaları ile de evinizin dekorasyonuna değerli bir etki sağlayabilirsiniz. Sizler için yeni sezonun en çarpıcı gümüş ev aksesuar modellerini seçerek bir araya getirdik. İnceleyerek isterseniz evinize isterseniz de sevdiklerinize hediye olarak düşünebilirsiniz. Farklı tasarımlara da ilgi duyuyorsanız eğer sizlere incelemenizi önereceğimiz 10 Dikkat Çeken Etkileyici Salon Aksesuar Modelleri konumuza da bir göz atabilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Keçeden Dekoratif Ombre Kırlent Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Mutfağınıza Çok Yakışacak 2019 Mutfak Tablo Modelleri başlıklı makalemizde Mutfağınıza Çok Yakışacak 2019 Mutfak Tablo Modelleri ve mutfak tablo modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla