Anasayfa / Salon / Gri Salon Dekorasyonları İçin Muhteşem Öneriler

Gri Salon Dekorasyonları İçin Muhteşem Öneriler

Dekorasyonda hangi rengi kullanacağınıza karar veremediyseniz Gri Salon Dekorasyonları İçin Muhteşem Öneriler ve en güzel başka renkler ile nasıl kombin yapmanız gerektiğini sizler için araştırdık . Salonların dekorasyonunda genel olarak açık renkleri ve koyu renklerin pastel tonlar ile kombin yapıldığı örnekleri görüyoruz .

Gri Salon Dekorasyonları İçin Muhteşem Öneriler

Nötr tonların açıktan koyuya kadar olan kombinleri hemen her tarz dekorasyonda sade ve sakin bir hava yarattığını biliyoruz , ancak bu tonlar bazen çok sıkıcı da olabiliyor , bunun için bu tarz dekorasyonlara canlılık kazandıracak sıcak ve parlak renkleri de eklemenizi öneririz .

Gri Salon Dekorasyonları İçin Muhteşem Öneriler

Gri Salon Dekorasyonları İçin Muhteşem Öneriler

Gri Salon Dekorasyonları aksesuar ve benzeri detaylarında genel olarak dikkat çeken canlı bir rengi kullanarak son derece etkileyici bir görünüm kazanır . Aksesuarlar kadar perde , halı , desenli duvar kağıtları ve mobilyaların döşemelik kumaşlarında renkleri desenlerde de kullanabilirsiniz .

gri salon dekorasyonu

gri salon dekorasyonu

Gri Dekorasyonlar için pembenin her tonu , sarının , turkuaz mavinin , fuşya , mercan kırmızı ve yeşil rengin tüm tonlarını , seçtiğiniz gri tonuna uygun tonlarda kullanabilirsiniz . Koyu veya açık grinin kullanıldığı bir dekorasyonda canlı ve parlak bir renk seçin , isterseniz ışıltılı bir sarı , isterseniz de fuşya gibi parlak bir renk , bu küçük dokunuşlar ile dekorasyon çok daha faklı bir şıklığa erişecektir .

gri salon dekorasyon ornekleri

gri salon dekorasyon ornekleri

Gri dekorasyonlarda kombin yapacağınız renkler hem canlı ve parlak tonlardan seçilebilir , hem de pastel renk tonları ile de kombinler yapabilirsiniz . İncelemenizi önereceğimiz sizlere farklı seçenekler de sunacak olan En Güzel Örneklerle Beyaz Salon Dekorasyonları makalemiz ilham veren gri fikirlerde sunuyor .

gri salon dekorasyonlari

gri salon dekorasyonlari

Gri Salon Dekorasyonu isterseniz fonda isterseniz de eşyalarda öne çıkabilir , örneğin açık gri duvarları olan bir salon da koyu gri koltuklar , halı ve perdeler gibi tam tersini de düşünebilirsiniz .

gri salon dekorasyon ornegi

gri salon dekorasyon ornegi

Gri Dekorasyon Önerileri için nötr renklerin kombinleri ilk seçeneğiniz olabilir , ancak bu tarz soğuk ve sıkıcı havası olan bir dekorasyonu  , aydınlatacak , sıcaklık ve enerji katacak sarı , canlı pembe , mercan kırmızı , mor tonları ve mavi , yeşil gibi yüksek enerjili renkleri eklemeniz gerekir .

gri salon dekorasyon modelleri

gri salon dekorasyon modelleri

Nötr renk tonlarının bulunduğu Salon Dekorasyonları için koltuklarınızın üzerine rengarenk kırlentler , koltuk şalları , açık renkli halı üzerinde renkli desenler , aksesuar ve aydınlatmalarınız ile canlılık kazandırmalısınız .

gri salon dekorasyon modeli

gri salon dekorasyon modeli

 

Bu yazımızada göz atınız:  Yeni Fikirlerle 2018 Modern Salon Dekorasyonları

 

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Örneklerle Beyaz Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde beyaz salon dekorasyonları ve En Güzel Örneklerle Beyaz Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

x

Kaçırmayın!

kahverengi modern salon dekorasyon modeli

Kahverengi Salon Dekorasyonları İçin Çarpıcı Fikirler

En güzel uyumlu renk kombinleri ile harikalar yaratacağınız Kahverengi Salon Dekorasyonları İçin ...