Anasayfa / Dekorasyon / 2018 3D Resimli Dekoratif Gergi Tavan Modelleri

2018 3D Resimli Dekoratif Gergi Tavan Modelleri

Tavan dekorasyonlarının en beğenilen tasarımlarından biri olan 2018 3D Resimli Dekoratif Gergi Tavan Modelleri, bu defa sizler için seçtiğimiz araştırma konumuz oldu. Bir çok farklı doku ve görselliği ile hemen her tarz dekorasyonun tavanlarını süsleyen gergi tavan modelleri yeni sezonunda trendleri arasın da yer almaya devam ediyor.

2018 3D Resimli Dekoratif Gergi Tavan Modelleri

Üç boyutlu dijital baskı resimleri son yılların en çok ilgi gören yeniliklerin den biridir. Ev tekstilinden tutun da duvar kağıdına, zemin kaplamasın dan aksesuarlara kadar bir çok farklı alan da kullanılarak etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Tavan dekorasyonları için de en kolay uygulanabilen ve en etkileyici görselliği gergi tavan modelleri sunuyor diyebiliriz. Gergi tavan uygulamaları tavana monte edilen alüminyum profiller üzerine gerilerek yerleştirilen PVC malzeme uzun yıllar hiç sorun yaşatmadan kullanmanız için en ideal uygulamadır. Alüminyum malzemeden profillerin hafif oluşu ve PVC malzemenin de hafif oluşu tavanda kayda değer bir ağırlık oluşturmadığı için de ayrıca güven verecektir.

Bir gün için de pratik bir şekilde tavanlarınıza uygulanabilen germe tavan olarak da adlandırılan modelleri zengin renk ve desen çeşitleri ile de evinizin her odasının tavanına farklı bir güzelliği yansıtacaktır. Özellikle ev dekorasyonların da salon ve odalar dahil, mutfak, banyo, antre ve koridor tavanları için de gergi modelleri ni mutlaka düşünmelisiniz. Çocuk, bebek ve genç odaları için de inanılmaz eğlenceli 3d resimlerin kullanıldığı gergi tavanlara da hayran kalmamak elde değil. Salonlar da bir çok farklı uygulama ile tavan dekorasyonları yapılıyor. Sizlere incelemenizi önereceğimiz ilginizi çekecek güzel bir makale olan Dekoratif Fikirlerle 2018 Salon Tavan Dekorasyonları da görülmeye değer örnekler içeriyor.

Bu yazımızada göz atınız:  Evinizi Canlandıracak Renkli Ev Dekorasyon Önerileri

Gergi veya germe tavanlar ile benzer özellikler taşıyan incelemenizi önereceğimiz bir başka konumuz ise Polimerik 3D Resimli Banyo Zemin Kaplamaları konumuz da eminiz ilginizi çekecektir. Evinizin her bölümünün tavanları için kullanabileceğiniz gergi tavan uygulamaları nı ve modelleri ni sizler için derledik, inceleyerek en güzel modele karar verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gri Dekorasyonlar İçin En Uygun Renk Kombinleri başlıklı makalemizde gri dekorasyonlar ve Gri Dekorasyonlar İçin En Uygun Renk Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

Evinize Uygun Kapı Modelleri! Kapı Seçimi Ve Önerileri

İç mekan dekorasyonu için duvar boyası ne kadar önemliyse kapılarda o kadar ...