Anasayfa / Genç Odası / Genç Odası Duvar Dekorasyonları İçin Yaratıcı Fikirler

Genç Odası Duvar Dekorasyonları İçin Yaratıcı Fikirler

Odanızın havasını değiştirecek, farklı ve etkileyici tasarımlar ile, Genç Odası Duvar Dekorasyonları İçin Yaratıcı Fikirler, genç kızların ve genç erkeklerin odaların da onların kişiliklerine uygun olarak değişiklik gösteriyor. Genç kız odalarının duvar dekorasyonları için seçtiği aksesuarlar, zarif, romantik ve sevimli tasarımlar olarak dikkat çekiyor.

Genç Odası Duvar Dekorasyonları İçin Yaratıcı Fikirler

genc odasi duvar dekorasyonu

genc odasi duvar dekorasyonu

Genç kızların duvar süsleri, çocukluk yıllarından kalma en sevdikleri oyuncakları, modası geçse bile çok güzel görünen çanta ve ayakkabılar gibi takılarını bile duvarlarında aksesuar olarak kullanabilirler. Genç erkekler ise ilgi alanlarına giren, sportif ve maskülen tasarımları duvarlarında sergilemeyi seviyor. Son yıllarda retro ve vintage akımı gibi endüstriyel tarz tasarımları genç odası duvar dekorasyonları arasın da sıklıkla görüyoruz. Eski bisikletler, vintage reklam afişleri, devasa posterler, grafiti duvar resimleri en sık kullanılan dekorlar olarak gösterilebilir. Her gencin odasına yakışacak retro tarz pop-art resimler gibi, büyük vintage duvar saatleri ve araba plakaları bile duvarlarda aksesuar olarak kullanılıyor.

genc odasi duvarlari

genc odasi duvarlari

Genç odası duvar dekorasyonları odanın dekorasyon tarzından daha çok gençlerin beğendiği şekilde dekore ediliyor. Bize göre de doğrusu budur, içinde uyuduğu, ders çalıştığı, dinlendiği, film izleyip arkadaşlarını ağırladığı odaların da kendilerini ifade edecekleri bir şeylerin olması gayet normal. Özellikle genç erkek odalarının duvar dekorasyonların da ilgilendikleri spor veya hobileri ile ilgili parçaları aksesuar olarak da kullandıkları görülüyor. Örneğin boks eldivenleri, kay kay, paten, bisiklet gibi hobi ve ödüllerini de duvarlarında dekoratif olduğu için kullanabilirler. Genç odası duvar dekorasyonları için inanılmaz yaratıcı fikirler bulunuyor, bu konuda sizlere bir kaç örnek vermek istiyoruz.

genc odasi kara tahta duvarlar

genc odasi kara tahta duvarlar

Led ışıklar ile süslenmiş vintage bar tabelaları, led ışıklı eski bisikletler, siyah beyaz resimler ve devasa posterler en güzel örneklerden sadece bir kaçı. Aksesuar aratmayan birbirinden güzel Dekoratif Desenli Genç Odası Duvar Kağıdı Modelleri ni sizlere incelemenizi önereceğiz. Gençlerin enerjisi yüksek oda dekorasyonları için oldukça şık duvar kağıtlarını göreceksiniz. Gençlerinizin çok beğeneceğine emin olduğumuz dünyadan örnek modelleri sizler için derledik inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Yenilikçi Ve Konforlu 2018 Genç Odası Mobilya Modelleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Genç Ve Çocuk Odaları İçin Tek Kişilik Ranzalar 2018 başlıklı makalemizde Genç Ve Çocuk Odaları İçin Tek Kişilik Ranzalar 2018 ve tek kişilik ranzalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

fonksiyonel cocuk calisma masasi modelleri 2019

2019 Kullanışlı Ve Rahat Çocuk Çalışma Masaları

Çocuğunuzun odası için yeni sezonda zevkle ders çalışabileceği 2019 Kullanışlı Ve Rahat ...