Anasayfa / Antre / Evinize Yakışacak Antre Dekorasyon Modelleri

Evinize Yakışacak Antre Dekorasyon Modelleri

Ev dekorasyonunda şıklık girişte başlar , Evinize Yakışacak Antre Dekorasyon Modelleri arasından genel dekorasyona uygun bir tarz seçerek evinizin giriş bölümünde etkileyici bir şıklık yaratın .

Evinize Yakışacak Antre Dekorasyon Modelleri

Antre Dekorasyonu için güzel ve büyük bir boy aynası , dresuar , bank , vestiyer veya portmanto , şık bir halı , aksesuar ve aydınlatmaya ihtiyacınız olacak . Antre dekoru için alanın büyük veya küçük oluşu , tavanın alçak veya yüksek oluşu , ışığı ne kadar aldığı gibi detaylar kullanacağınız eşyalarında ebatlarını etkileyecektir .

Evinize Yakışacak Antre Dekorasyon Modelleri

Evinize Yakışacak Antre Dekorasyon Modelleri

Örneğin küçük bir antreden söz ediyorsak vestiyer veya portmanto yerine dekoratif askılar kullanmalısınız , çok amaçlı dolaplar ile ayakkabıları , çanta ve benzeri eşyaları bu dolaplarda depolayabilirsiniz .

antre dekorasyon fikirleri

antre dekorasyon fikirleri

Aynaların küçük antrelerde önemi çok daha büyüktür , evinize her girişinizde veya çıkışınızda görünüşünüzü bir kez daha gözden geçirmek için son derece gerekli bir aksesuar olan aynalar aslında çok başka şeyler için de gereklidir .

antre dekorasyon modelleri

antre dekorasyon modelleri

Aynalar ile küçük alanlar olduğundan daha büyük , az ışık alan yerler çok daha aydınlık ve ferah görünür yani aynalar sadece dekoratif bir aksesuar değil dekorasyon hilesi olarak da çok işinize yarayacaktır .

antre dekorasyon onerileri

antre dekorasyon onerileri

Alçak veya yüksek tavan seçeceğiniz aydınlatmaları da yönlendirecektir , alçak tavanlar da spot veya led aydınlatmalar , aplikler kullanabilirsiniz , yüksek tavanlı Antreler için de sarkıt avizeler son derece ideal tercihler olacaktır .

antre dekorasyonu

antre dekorasyonu

Her konu da olduğu gibi dekorasyonda da ilk izlenim çok önemlidir , Antre Dekorasyonları da evinizin diğer alanlarının şıklığı hakkında ilk izlenimlerin oluştuğu yerdir . Antreler evinizin dekorasyonunun başlama noktalarıdır , dış kapıdan başlayan şıklık tüm evin dekorasyonunu hakkında ip uçları verir , bu nedenle evin giriş bölümü hatta dış kapınızın önü de büyük bir özenle dekore edilmelidir .

modern antre dekorasyonu

modern antre dekorasyonu

Antre Dekorasyon Modelleri bank ve dresuar gibi şık mobilyaları ile dikkat çekiyor , dresuar üzeri hem aksesuarların yer aldığı hem de küçük eşyaların kısa süreli konaklama yeridir , anahtarlar , telefon , postadan gelenler ve çanta gibi eşyalar ilk olarak elimizin gittiği yerdir . Banklar ise ayakkabıları giyip çıkarırken , dışarıdan gelince küçük bir mola vereceğimiz keyifli tasarımlardır , antreniz küçük bile olsa puf tarzı gibi mini bir bank mutlaka bulundurun .

shabby chic antre dekorasyonu

shabby chic antre dekorasyonu

Sizler Antre Dekorasyon Fikirleri verecek en şık görselleri seçtik , güzel ve etkileyici bir giriş dekore etmek istiyorsanız incelemenizi öneririz .

Bu yazımızada göz atınız:  Hayran Kalacağınız Etkileyici Antre Dekorasyon Modelleri