Anasayfa / Kendin Yap / Eviniz İçin 5 Kolay Dekor İpuçları

Eviniz İçin 5 Kolay Dekor İpuçları

Kolay dekor fikirleri harika, çünkü hayatlarımızı basit ama şık tutuyorlar. Tasarım için çok fazla hayal gücünüz olmadığını düşünebilirsiniz, ancak evinize bakın ve yeni zekice bir fikir düşündüğünüzde – işteki yaratıcı yapınız budur. Dolayısıyla, sıradan malzemeleri eviniz için kolay dekor eşyalarına dönüştürerek yaratıcılığınızın akmasına izin verin. Lüks dairenizin tasarımını geliştirmek için kendiniz için kolay olan birkaç fikir ve örnek verdik.

Şaraplık Havlu Tutacağı 

Banyonuzda kolay bir dekor projesi için duvara bir şarap rafı sabitleyin, havlularınızı alın ve şişelerin gidecekleri yere yerleştirin. Bu, modern evinizin dekorunu renklendireceğinden emin olabilir  .  Geri kazanılmış şarap fıçılarından yapılmış bu sıradışı rustik tarzı rafa bayılıyoruz.

Yuvarlak Baharat Raf Mıknatısları 

Bu yerden tasarruf sağlayan baharat tutucuların yapımı kolaydır ve baharatlarınıza kabine kazmadan doğrudan erişmenizi sağlar. Yuvarlak, şeffaf kutuları satın alın ve bir veya iki mıknatısını arkalarına yapıştırın. Onları baharatla doldurun, baharat adını arkaya marker veya bir bant parçası üzerine yazın; asılı, ulaşılması kolay ve şık bir baharat rafına sahipsiniz. 

Zeytinyağlı Sabunluk

En sevdiğiniz zeytinyağı sürahisini neden tekrar kullanmıyor ve normal plastik şişeyi değiştirmek için mutfağınızda çekici bir sabunluk olarak kullanmıyorsunuz? Bu, dekorların kolayca iyileştirilebilmesi için lüks bir çözümdür. 

Duvar Kahve Fincanı Saklama 

Bu, birçok olası alternatif içeren bir projedir. Ancak, kolay bir dekor fikri, rayları, kancaları satın alıp bunları kahve istasyonunuza asmaktır. Başka bir öneri daha yaratıcı olmak ve küçük bir palet, kanca ve vida kullanmak veya bu durumda sıradan kaşıkları kancaya dönüştürülmüş olmaktır.

Sandıklardan El Sanatları Mobilyası

Kasalar, raflar, TV sehpaları, sehpalar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok DIY projesinde kullanılır. Biraz ustalık, birkaç vida, biraz ahşap boyası ve tutkalla, çabucak yeni ve kolay bir dekor vurgusuna sahip olacaksınız.

Bu yazımızada göz atınız:  Evde Yapabileceğiniz Mis Kokulu Dekoratif Sabunlar

Bir sonraki kolay dekor projeniz için ilham kaynağı bulduğunuzu umarız. Unutmayın, dekorunuz için hızlı ve kolay vurgular tasarlamanın, kendinizi yaratıcılığın harika enerjisiyle kuşatırken zevk alacağınız bir şey olduğunu unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Kendin Yap Ahşap Dekor Fikirleri başlıklı makalemizde Kendin Yap Ahşap Dekor Fikirleri, Kendin Yap Ahşap Dekor önerileri ve Kendin Yap Ahşap Dekorlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla