Anasayfa / Dekorasyon / Eve şıklık getirecek kilim modelleri 2020

Eve şıklık getirecek kilim modelleri 2020

Bilhassa sıcak yaz aylarında haneleri henüz rahat hale getirmek için kalın halılar adına kilimleri seçenek ederiz. Kullanım basitliği, ufak boyutları ve basit hijyenikliği ile kimilerinin tüm mevsimlerde tercihi kilimler oluyor.

Kilim almaya hüküm verdiğinde kilim ücretleri, kilim desenleri ve kilim niteliği gibi çoğu değişik başlığı değerlendirmek halinde kalıyoruz. Kilim desenleri ile ilgili hüküm vermeni basitleştirmek için bu yazıyı derledik. Mutfağınızda tablo asmak için yeriniz yok ise hiç üzülmeyin.

Sanatsal fırça dokunuşlarıyla dokunmuş tek kilim, bilhassa ufak alanlı ve renksiz alanlar için oluşturulmuş renkli ve çağdaş tek tercih olacaktır. Bu yıl bilhassa hasırlar, çuval görüntülü dokumalar epey ön tasarıda. Bu şeklinde tığ ile örülmüş tek kilim veyahut dokuma halı ile mutfağınıza oldukça yenilikçi ve yalın tek hava katabilirsiniz. Özellikle mutfağınızda güzel tek bahçe manzaranız varsa, bu tür tabii ürünleri seçenek edebilirsiniz.

Mutfağınızda karanlık yer kaplamaları veyahut dümdüz tek renk hakimiyeti varsa, bunu kırmak için yere pastel tonlarında gölge geçişli tek halı katabilirsiniz, böylelikle değişik dekorlarla da kombinleyebileceğiniz güzel tek taban elde etmiş olursunuz.

Antika meraklısıyım diyorsanız, kuşkusuz mutfağınızda da doğru tek kombin belirlediğiniz müddetçe hiç çekinmeden tabii yünlü halıları seçenek edebilirsiniz. Eğer çağdaş tek mutfağınız varsa, renk cümbüşlerine kaçmayan tabii renklerle dokunmuş tek veyahut iki tonlu yün halılarla vintage modasını mutfağınıza getirebilirsiniz.

Geometrik desenler bilindiği emeliyle bu yıl her kısımda tüketilir duruma geldi. Düz kahve dolaplarınızın bulunduğu tek bölgede renkli tek alan yaratmak istiyorsak, sıcak renkler ve geometrik desenlerle hazırlanmış tek kilim seçenek edebilirsiniz. Mitoloji hayranıysanız, kendinize has tek tarz yakalamak istiyorsak evinize antik vakit dokunuşlarını taşıyabilirsiniz.

Karakteristik desenlerin bezendiği kilimler sizin için doğru seçenek olabilir. Mutfağınızın ortamını henüz sıcak ve sevimli kılmak istiyorsak ve sizi defa yormayan ufak desenlere ihtiyacınız varsa bilhassa mutfak masalarının altında petek desenleriyle yapılan renkli tekstil ürünlerini seçenek edebilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Şık Örneklerle Endüstriyel Ev Dekorasyonları

Ayrıca bu yazımızda Mercan rengi ev dekorasyonları bölümüne bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mercan rengi ev dekorasyonları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla