Anasayfa / Dekorasyon / Ev Dekorasyonunda Yaz Trendleri 2018 2019

Ev Dekorasyonunda Yaz Trendleri 2018 2019

Ev dekorasyonunda yaz trendleri neler sizler için araştırdık;  pastel renkler, ışıltılı altınlar, çivit mavileri ve süper geometrik desenler – bunlar bu yıl için tüm ev dekorasyonu yaz trendleridir .

Aşağıda, favorilerimizi ve bunları iç tasarımınızda nasıl bir araya getirebileğiniz hakkında fikirler bulabilirsiniz .

Makrome, saçak, püsküller ve tüyler 

Bu trendleri, bu sezon için burada ve yastıklar, duvar asmaları, atıklar, kilimler ve aksesuarlar üzerinde göreceksiniz. Bu yaz trendi her odaya harika bir el yapımı kalite, kanepede güzel dokunuşlu yastıklar ve yatakta püsküller ile görkemli bir görünüm ve ilgi çekmek için duvarlara da eklenecektir.

Pastel Renkler

Pastel renkler  bu yıl hem iç hem de modada büyük bir trend olacak, bu yüzden şimdiden bu anahtar parçalara yatırım yapmayı unutmayın.

Geometrik Desenler

Geometrik desenleri dekorda çok görmemize rağmen, ağırlıklı olarak yastıklar ve kilimler üzerindeydi. Bu yıl tüm fayans, duvar kağıdı ve tablolarda göreceksiniz.

Yeşillik

Artan sağlık yararları nedeniyle yeşil bitkiler daha çok ilgi görüyor, bu yüzden bahçe bitkileri ve çiçekleri arasından  çarpıcı bitkilere yatırım yapın.

Daha fazla: 2018 ‘in en trend mobilya, kumaş ve malzemeleri

Indigo Mavi

Pastel tonlarına karşı bir panzehir olarak, başka bir renk trendi indigo maviler. Bu renk ile bir bütün odayı boyamak kötü gibi gözüküyorsa, bunun yerine sadece vazolar ve çiçeklerde kullanabilirsiniz.

Ombre

Gölge’ anlamına gelen ombre bu mevsimde, kumaştan minderlere, kilimlerden yataklara ve abajurlar, tablolar ve mobilyalar üzerinde sulu boya tarzında birçok farklı şekilde göreceksiniz.

Işıltılı Altın

Geçtiğimiz yıl metaliktrendi, boya ve metal kaplamalara dönüşmeye başladı, bu yıl altın, dekorda temel renk. Gümüşden daha yumuşak görünümle ev dekorasyonunda harika görünür.

Bu yazımızada göz atınız:  Pastel Renk Yaz Ev Dekorasyonları 2018 2019

Parlak Renkler

Bu eğilim parlak renkleri bir araya getirmekle ilgilidir. Güçlü, ama bir ya da iki ana renginiz varsa, görüntünün geri kalanına hafif tonları seçebilirsiniz.

Tropikal

Bu güzel trendin anahtarı altın ile işlenmiş parlak renkler. Hem iç hem dış dekorda çokça kullanılacak. Bu görünüm katmanı farklı renkli keten masa örtülerini yeniden oluşturabilir ve sofra takımları için koyu tonlarını kullanabilirsiniz.

Pırıltılı Kat

Halılar için yeni bir konsept – ışıltı! İlkbahar ve yaz için mükemmel olan bu yeni seri, ışığı yakalayan ve parlak duvar kağıtları ve dekoratif boya efektleri ile çalışabilen yanardöner bir görünüme sahiptir.

Ev Dekorasyonunda Yaz Trendleri 2018 2019 / Galeri

Bir önceki yazımız olan Pastel Renk Yaz Ev Dekorasyonları 2018 2019 başlıklı makalemizde ev dekorasyonu, pastel dekorasyon ve pastel renk ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2020 Küçük Oda Tasarımları

Evinizi doğru tek şeklinde dekore etmek düşündüğünüzden henüz ehemmiyetli olabilir. Çünkü genel ...