Anasayfa / Kendin Yap / En Beğenilen 2019 Eski Kapı Geri Dönüşüm Fikirleri

En Beğenilen 2019 Eski Kapı Geri Dönüşüm Fikirleri

Kendin yap çalışmaları ilginizi çekiyorsa eğer sizlere ilginizi çekecek En Beğenilen 2019 Eski Kapı Geri Dönüşüm Fikirleri ile ilgili harika bir içerik ve görsellerden oluşan konu hazırladık. Eski Kapı Geri Dönüşüm Fikirleri ile evinizin dekorasyonuna eşsiz mobilyalar ve dekoratif tasarımlar ekleyerek etkileyici bir dekor yaratacaksınız.

En Beğenilen 2019 Eski Kapı Geri Dönüşüm Fikirleri

Eski kapılar genel olarak yıpranmış ve boyası dökülmüş ahşap ve çok daha değerli olan oymalı klasik tarz antika tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Bu tarz eski bir kapıya sahipseniz ve biraz da el beceriniz varsa son derece dekoratif ve etkileyici mobilyalar yapabilirsiniz. Eski kapılardan sadece mobilya yapılmıyor, dekoratif bir görüntüsü olduğu için bir kaç eklenti veya aksesuar ile evinizin en baş köşesinde harika bir duruş sergileyecektir. Bu tarz eski bir kapıyı hiç işlem yapmadan bile dekorasyona ekleyerek çok farklı bir dekor da yaratmanız mümkün. Modern tarz ve diğer bütün dekorasyon tarzlarında eski kapıların etkileyici güzelliğini görmek mümkün.

Eski kapıları bu tarz ürünlerin satıldığı eskici dükkanları, antikacılar veya tadilat gören binalar gibi köy evlerinden de toplayabilirsiniz. Gerçek eski bir kapı bulamayanlar eskitme çalışmaları yaparak doğal eski bir kapı görüntüsünü elde edebiliyor. Kendiniz bu tarz bir çalışma yapmayı düşünmüyorsanız da işin ustalarına sipariş vererek tam istediğiniz gibi eski bir kapıyı yaptırabilirsiniz. Eski kapılardan neler yapılır, gelin hep beraber eski kapı geri dönüşüm fikirleri ni inceleyelim. Eski kapınıza bir kaç askı aparatı takarak, altına bir bank ekleyerek vestiyer yapabilirsiniz.

Yemek masası, orta sehpa, kitaplık, makyaj masası, dresuar ve ekleyeceğiniz bir kaç raf ile de inanılmaz bir mobilya da tasarlayabilirsiniz. Eskimiş kapınızı isterseniz doğal ahşap olarak, isterseniz boyalı ve isterseniz de boyası dökülmüş vintage hali ile de kullanabilirsiniz. İnceleyerek farklı fikirler de edineceğinizi düşündüğümüz benzer bir çalışma olan Birbirinden Güzel Yaratıcı Palet Mobilya Fikirleri konumuz da ilginizi çekebilir.

Bu yazımızada göz atınız:  2019 Kendin Yap Yaratıcı Salıncak Fikirleri

Bir önceki yazımız olan 2019 Göz Kamaştıran Lüks Yatak Başı Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Göz Kamaştıran Lüks Yatak Başı Modelleri ve lüks yatak başı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla