Aydınlatma

Göz Kamaştıran 2018 Enza Home Aydınlatma Modelleri

Eşsiz tasarımları ile ev dekorasyonlarına farklı bir boyut kazandıran markanın Göz Kamaştıran 2018 Enza Home Aydınlatma Modelleri, modern ve etkileyici tasarımları ile dikkat çeken bir şıklık yaratıyor. Enza home aydınlatma modelleri farklı stilleri, model ve renk seçimleri ile her tarz dekorasyona göz kamaştıran bir etki yaratacaktır.

Göz Kamaştıran 2018 Enza Home Aydınlatma Modelleri

Endüstriyel, loft, modern ve retro tarz gibi daha bir çok farklı stilde tasarlanmış enza home aydınlatmalar, dekorasyonun her alanın da ayrı bir şıklık yaratacak diyebiliriz. Salonlar, yatak odaları, oturma odanız veya antre, koridorlar için de birbirinden güzel çeşitler bulunuyor. Çok etkileyici seriler ile bu sezon da evimizi aydınlatmaya aday olan enza markası, avizeler, sarkıtlar, lambader ve abajurlar gibi birbirinden zarif aydınlatmaları bizlerin beğenisine sunuyor. Yeni sezon da altın, bakır ve gümüş ışıltıları ile beton görünümler, kumaş ve metal gibi bir çok farklı kombinler yaratılmış.

Dövme bakırın geleneksel tarzını modern tarz tasarımlarına yansıtan marka Elips serisi ile tüm dikkatleri üzerine çekti diyebiliriz. Bakırın sıcak ve ışıltılı güzelliğini ise Linear serisi aydınlatmalar ile evimizin dekorasyonuna ekleyeceğiz. Gümüşün zarif ve etkileyici güzelliğini en iyi yansıtan oblique serisi sarkıt avizeler, lambalar, abajur ve lambaderler eminiz sizleri de etkisi altına alacaktır. Wire serisi tel kafes görünümlü modern tarz aydınlatmalar, dekorasyonda sade ve etkileyici bir şıklık yaratmak isteyenlerin tercihi olacak gibi görünüyor.

Ahşap sıcaklığını ve dokusunu sevenlerin çok beğeneceğine emin olduğumuz stage serisi aydınlatmalar, turuncu ve yeşil renk seçenekleri ile dikkat çekiyor. Salonunuz da avizeden lambadere, abajurdan sarkıt lambalara kadar birbirinden güzel enza home aydınlatma modelleri zengin bir çeşitlilik sunuyor. Farklı tasarımlar da ilginizi çekiyorsa eğer, sizlere incelemenizi önereceğimiz 2018 Sezon Trendi Dekoratif Sarkıt Avize Modelleri konumuza da bir göz atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Sezon Trendi Dekoratif Sarkıt Avize Modelleri başlıklı makalemizde 2018 Sezon Trendi Dekoratif Sarkıt Avize Modelleri ve sarkıt avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir!

Close
Close