Anasayfa / Banyo / Endüstriyel Stili Banyo Dekorasyon Örnekleri 2019

Endüstriyel Stili Banyo Dekorasyon Örnekleri 2019

Kullanılmayan fabrika ve eski harabe alanların tekrar yaşanabilir bir bir yaşam alanı olması adına oldukça eski tarihlere dayanan Endüstriyel stili, yıllar geçtikçe ev dekorasyonlarında kendini göstermeye ve tekrar popüler bir iç mekan dekorasyonu haline geldi. Eski ve yıpranmış bir mekan görünümü, taş, tuğla ve beton duvarlar, soğuk metal eşya ve aksesuarlar her ne kadar soğuk gelse de, farklılık ve doğallık arayanlar için son derece uygun ve ideal bir dekorasyon tarzı şüphesiz.

Endüstriyel Stili Banyo Dekorasyon Örnekleri 2019

Endüstriyel dekorasyon stili, modern ve çekici bir tarza sahip, son derece etkileyici bir dekorasyon tarzıdır. Günümüzde artık evlerde sıkça rastlanabilen, metal aydınlatmalar, ankastre tarzı mutfak araçları, tuğla ve kiremit duvarlar yada tuğla, taş görünümlü duvar kağıtları bu akımın başlattığı ve evlerde tercih edilmesinin sebepleri arasında yer alıyor.

Endustriyel tarzı banyo dekorasyonları 2019

Endustriyel tarzı banyo dekorasyonları 2019

Endüstriyel mutfaklar,  yemek odaları ve çatı katı dekorasyonları kadar son dönemde endüstriyel stili banyo dekorasyonları oldukça ilgi gören stiller arasında. Özellikle banyoda farklılık arayanlar için harika bir deneyim olabilecek endüstriyel stili banyolar, doğal, şık ve aynı zamanda stil sahibi bir görünüme sahipler.

Bu tarzın vazgeçilmez özellikleri arasında yer alan tuğla ve beton duvarları yine endüstriyel stili banyolarda görebiliyoruz , dışarıda bırakılmış metal borular, dekoratif metal aydınlatmalar ve eskitilmiş vintage ve retro tarzı küvet modelleri ile harika bir tarz elde edilebiliyor.

Beton detayları ile muhteşem endüstriyel banyo

Beton detayları ile muhteşem endüstriyel banyo

Banyoda doğal bir görünüm için endüstriyel stili için ahşap detaylar tercih edebilir. Metal ve ahşap uyumunu banyolarda harika bir görünüm oluşturmak için bir arada tercih edilebilir. Özellikle büyük bir banyo ise , eskitilmiş banyo dolapları yada ahşap banyo lavaboları ve tezgahları ile metal aydınlatmalar harika bir uyum içerisinde olacaktır.

Bu yazımızada göz atınız:  Son Moda Dekoratif Metal Fayans Modelleri 2018

Galerimizde sizler için birbirinden etkileyici ve stil sahibi endüstriyel stili banyo dekorasyonu örnekleri hazırladık, beğeneceğinizi düşündüğümüz etkileyici banyo dekorasyon örnekleri size ilham verebilir..

Endüstriyel Stili Banyo Dekorasyon Örnekleri 2019

Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 En Güzel Banyo Paspas Takımı Modelleri başlıklı makalemizde 2019 En Güzel Banyo Paspas Takımı Modelleri ve banyo paspas takımı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

2019 banyo paspas takimi modelleri

2019 En Güzel Banyo Paspas Takımı Modelleri

Renk ve desenlerine hayran kalacağınız, banyonuza çok yakışacak 2019 En Güzel Banyo ...

DMCA.com Protection Status