Anasayfa / Dekorasyon / En Yaratıcı Saksı Modelleri

En Yaratıcı Saksı Modelleri

En yaratıcı saksılar balkon ve bahçeleri güzelleştiriyor. Kolayca yapabileceğiniz birbirinden değişik ve keyifli yaratıcı saksılar ile bahçe ve balkonlarınızı eşi benzeri olmayan kılabilirsiniz.

En yaratıcı saksılar keyifli ve değişik tasarımlarıyla hem geri dönüşüm projeleri yönünden hatta balkon ve bahçelerinize kişisellik katmanız için mükemmel tek düşünce.

Eski ayakkabılar, atıl halde olan tek komodin, birkaç pet şişe, oyuncaklar, boya kutuları… Eşyalarınızı çöpe atmadan evvel sizi nihai tek sefer henüz düşündürecek en yaratıcı saksılar, geri dönüşümleriyle sanki tek sanat yapıtı gibi duruyor… Birbirinden değişik en yaratıcı saksılar, size esin verecek.

  1. En Sevinçli Saksılar

Basit saksıları bahçe ve balkonlar için keyifli duruma getirebilirsiniz. Saksı oyuncakların beden ve başı için iki devasa, kolları ve bacakları için 12 gelenek ufak saksıya gereksiniminiz olacak.

Eğer bahçe oyuncaklarınızın ayaklarını henüz uzun tutmak dilerseniz, ayaklarını oluşturacağınız saksıları artırabilirsiniz. Biraz boya, ve aksesuar ile bahçe ve balkonunuzun yeni dostu hazır…

  1. Geri Dönüşüm Görkemli Olacak

Her gün binlerce plastik şişe ve ambalaj çöpe gidiyor. Bu oldukça etrafçı fikirler ile geri dönüşüm projeleri yapabilirsiniz. Pet şişeleri bulunduğu gibi kullanabilir veyahut bir miktar sprey boyayla renklendirebilirsiniz.

  1. Legolar Her İşe Yarar

Çocuğunuz büyüdü ve kutular dolusu Lego mu var? Bundan sonra Legolarına sahip çıkma zamanı geldi. Dilediğiniz renklerdeki Legolar ile dilediğiniz büyüklükte ve formlarda saksılar yapabilirsiniz.

  1. Süzgeç Çöpe Atılır Mı?

Süzgeçler ve derinliği olan hiçbir mutfak eşyası çöpe atılmaz. İçine bir miktar toprak konur ve özenle birbirinden güzel ve renkli çiçekler konur. İstenirse ip veyahut zincir kullanılarak asılabilir.

  1. El Arabası Bir Miktar Da Çiçekleri Taşısın

Yorgun el arabalarını çiçeklere ev sahipliği inşa etmek emeliyle emekli edebilirsiniz. Eski durumunu bozmadan kullanabileceğiniz gibi istediğiniz renkte de boyayarak değerlendirebilirsiniz.

  1. Çizmeler, Ayakkabılar, Terlikler…

Eski veyahut yıpranmış çizmeleri, ayakkabıları, terlikleri birer saksıya dönüştürmek, keyifli tek düşünce.

Bu yazımızada göz atınız:  En Modern Mağaza Dekorasyonu Fikirleri ve Örnekleri

İçlerine toprak koyup çiçekler yerleştirerek asabilir veyahut onları bahçenizde değişik dekorasyon fikirleri ile buluşturabilirsiniz.

  1. Eski Avizeler Saksı Oldu

Eski, kırılmış veyahut yıpranmış avize veyahut lambaları çöpten kurtararak balkon ve bahçeniz için mükemmel tek aksesuara dönüştürmeniz olası.

İçlerine, sarkan dallarıyla görkemli görünecek nebat ve çiçekler yerleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Avize Modelleri Örnekleri ve Önerileri başlıklı makalemizde avize dekorasyonu, avize modelleri ve Avize Modelleri Örnekleri ve Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2020 Küçük Oda Tasarımları

Evinizi doğru tek şeklinde dekore etmek düşündüğünüzden henüz ehemmiyetli olabilir. Çünkü genel ...