Anasayfa / Dekorasyon / En İyi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019 2020

En İyi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019 2020

En İyi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019 2020

Ev dekorasyon tasarımlarında bir çok ünlü mimarın 2019 2020 ev dekorasyon fikirlerini sizler için bu yazımızda yer verdik. Evini yenilemek isteyenler ve yeni bir ev satın almak isteyenler için bu özel fikirler ilham verebilir.

Tasarım seveler için en iyi mimarlar arasında modern, eklektik tasarımları ile kesinlikle Michelle Gerson Interiors var. Kaynakları ve müşteri  bakımdan geniş bir ağa sahip olan bu iç tasarım firması sayısız ev  tasarlamıştır. Hatta Londra evleri de içlerinde var. 2019 2020 Ev Dekorasyonu Fikirleri , size bazı yeni fikirler verebilir. Sizlere  en iyi eserlerden bazılarını ve dekorasyon ipuçlarını bir araya getirdik.
2019 Ev dekorasyonunda beyaz, gri ve mermer yada ahşap ve  siyah gibi  doğal dokuların kullanımıyla karakterizedir.

En İyi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019 2020

Evlerdeki merdivenler farkedilmeden gidemeyen bir gösteri hırsızıdır. Tamamen aşık olacağınız güzel mimari yapıları var .

en iyi dekorasyon fikirleri 2019 20

en iyi dekorasyon fikirleri 2019 20

Detaylara dikkat etmek , dekorasyon yaparken en iyi ev dekor fikirlerinden biridir . Gerçekten odaya başka bir his veriyor.

Bir başka harika ve başarısız ev dekorasyonu fikri , çıplak bir ortamda altın bir bord tahtası kullanmak veya kalın desenlerde duvar kağıtları ve küçük mobilya parçaları seçmek  gibi küçük renkli vurgular kullanmaktır.

Bazı evlerde farklı renklerle farklı bir konsept izlemektedir.

Bir odada öne çıkacağını bildiğiniz birkaç parça seçmek, büyük oda dekorunun anahtarıdır . Ayrıca, özenle seçilmiş duvar sanatı harika bir ev dekorasyonu fikridir .

Mutfaklarda, neredeyse hiçbir renk belirtisi olmadan, siyah-beyaz estetiği var. Kalın ve sıra dışı bir döşeme deseni kullanılıyor ve her şeyden sıyrılıyor. Ayrıca, aydınlatma parçaları şaşırtıcı!

en iyi mutfak dekorasyonları 2019 2020

en iyi mutfak dekorasyonları 2019 2020

Yatak odaları, aynı zamanda altın estetiği ile aynı estetiği izler. Tüylü yatak odası odaya tamamen farklı bir doku verir ve tasarımcının eklektik tarzını gösterir.

Bu yazımızada göz atınız:  2017 Doğa Yeşili Greenery Ev Dekorasyon Önerileri

Sakin renklerin kullanıldığı evler,  huzurlu bir ortamı endüstriyel ve modern unsurlarla birleştirmeyi başarıyor.

Duvar dekorasyonları bir ovanın bir parçasını andırıyor.

Şömineli bir oturma odasının nasıl dekore edileceğine dair harika ev dekorasyonu fikirleri veren tasarımlarda ve ortamın daha şık görünmesini sağlıyor.

2019 2020 ev dekorasyon fikirleri

2019 2020 ev dekorasyon fikirleri

Bu ev dekorasyonu fikirleri arasında erkeklerin oyunlarının keyfini çıkarmaları ve rahatlamaları için de bir bilardo masasına sahip bir oda da bulunmaktadır.

Bu mimarlar göze yönelik tasarlanan ve konfor için inşa edilmiş lüks mobilyalarıyla tanınıyor, estetiğinin anahtarı olan deco ve yüzyıl ortası unsurlarıyla birleşiyor.

En İyi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019 2020

Bir önceki yazımız olan En İyi Ev Dekor Fikirleri 2019 başlıklı makalemizde 2019 ev dekorasyonu, ev dekor fikirleri ve ev dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2020 Küçük Oda Tasarımları

Evinizi doğru tek şeklinde dekore etmek düşündüğünüzden henüz ehemmiyetli olabilir. Çünkü genel ...