Anasayfa / Dekorasyon / En İyi Ev Dekor Fikirleri 2019

En İyi Ev Dekor Fikirleri 2019

En İyi Ev Dekor Fikirleri 2019

İç mekan tasarımınızı değiştirmek istediğiniz de öncelik olarak en iyi mimarların ev dekorasyonu 2019 örneklerine bakmak iyi bir fikirdir. Modern ve eklektik stil dekorasyon görünümleriyle  dikkat çeken en iyi ev dekorasyonlarını sizler için seçtik. Bu projeleri hayret verici ve  büyüleyici. İlham alabileceğiniz  en iyi konut projelerinin bazılarını galerimizde bir araya getirdik.

2019 Ev dekorasyonu modellerinde en çok dikkat çeken detaylar rahat bir oda dekoru  ve muhteşem manzaralar.

Ev dekorunda  modern bir yemek odası odadaki tüm dikkatleri çalan kısımdır, ve şık ince aydınlatma ile her şey daha etkili görünür.

2019 Ev dekorasyon trendlerinde  eklektik tarz çok popüler. Aşağıdaki galerimizde bunları mükemmel bir şekilde gösteren resimleri görebilirsiniz – modern ve çağdaş parçaları doğadan esinlenmiş, daha rustik olanlarla karıştırılıyor. Ve harika bir ev dekor fikri ortaya çıkıyor.

Modern Mobilyalarla 2019 Ev Dekorasyonu Fikirleri

Ayrıca çoğu  projede, çok fazla altın ve kahverengiye rastlıyoruz; aydınlatmalar ve bir çok aksan dore renklerde ışıldıyor. Kahverengi ve beyaz renkler ile çok uyumlu bir dekorasyon oluşturuyor. Ayrıca, bu aydınlatma parçaları mükemmel bir işçilikle farklı geometrik şekillerde karşımıza çıkıyor.

Kalın döşemelere ve renklere sahip bazı parçalar ile birlikte ince döşemelerin kullanımı odalara benzersiz bir dokunuş katıyor.

Siyah ve altın, yine bu yıl çok trend bu kombinasyon ile dekore edilen giriş kapısı ve  yemek odası gerçekten harika bir seçim olur.

Diğer projelerde ise  her şeyden farklı olarak parlak renkler seçilmiştir. Bununla birlikte, ahşap ve hayvan desenleri kullanılarak kışa uygun büyüleyici bir atmosfer yaratılmış.

Yatak odaları  için beyaz ve çıplak tonlar seçilmiş. Bu odalar geceleri dinlenmek için mükemmel sakin bir yer hissi veriyor.

Bu yazımızada göz atınız:  En Güzel Ev Bitkileri ve Dekorasyon Çiçekleri

En İyi Ev Dekor Fikirleri 2019

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı dekorasyonu fikirleri 2019 trendleri başlıklı makalemizde 2019 yılbaşı aksesuarları, 2019 yılbaşı dekorasyonu ve 2019 yılbaşı süsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

Evinize Uygun Kapı Modelleri! Kapı Seçimi Ve Önerileri

İç mekan dekorasyonu için duvar boyası ne kadar önemliyse kapılarda o kadar ...