Anasayfa / Ev Tekstili / El Yapımı Çeyizlik Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

El Yapımı Çeyizlik Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

Göz alıcı tasarımları ile modası hiç bir zaman geçmeyen El Yapımı Çeyizlik Dantel Yatak Örtüsü Modelleri , en pahalı hazır olarak satılan tasarımları bile gölgede bırakacak kadar zarif görünüyor . El becerisine sahip olan ve el işi yapmayı seven her kesin rahatlıkla yapabileceği muhteşem tasarımlar , evinin dekorasyonun da kendi eserlerini görmek isteyenlerin de ince zevkini ortaya çıkaracaktır .

El Yapımı Çeyizlik Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

Dantel Yatak Örtüleri estetik ve zarafetin bir arada buluştuğu son derece etkileyici tasarımlardır , bu tarz bir örtüye sahip olmanız için biraz da sabırlı olmanız gerekiyor .

kare motifli dantel yatak ortusu

kare motifli dantel yatak ortusu

Güzel olan her şey zordur derler , işte bu sözü doğrulayan en şık örnektir El Yapımı Dantel Örtüler , özellikle de tek parça bir modeli örecekseniz , işte bu tam anlamı ile sabır , dikkat ve zahmet gerektiren bir çalışma olacaktır .

El Yapımı Çeyizlik Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

El Yapımı Çeyizlik Dantel Yatak Örtüsü Modelleri

Bu tarz tek parça danteller de tüm dikkatinizi modele vermeniz gerekiyor , küçük bir hatayı hemen fark edemezseniz ya sökecek veya da yokmuş sayıp üzerine deseni oturtmaya çalışacaksınız . Ben bu kadar zahmet edemem diyorsanız eğer sizler için daha önce araştırma konum olan Sezonun En Güzel Yatak Örtüsü Modelleri makalemi de inceleyerek yatağınız için şık bir modele karar verebilirsiniz .

el orgusu dantel yatak ortusu modeli

el orgusu dantel yatak ortusu modeli

Tek parça örmek zahmetlidir , dikkat gerektirir diyoruz ama bunun da çaresi var , seçtiğiniz örneği parçalara ayırıp sonradan birleştirebilirsiniz , güzel bir birleştirme ile inanın kimse parçaların birleştiğini fark etmeyecektir .

el orgusu dantel yatak ortuleri

el orgusu dantel yatak ortuleri

Motifli modelleri seçmenizi öneriyoruz , bu aynı modeli sürekli tekrar olduğu için bir süre sonra ezbere neredeyse gözünüz kapalı öreceksiniz demektir . Motifler tek , tek örüp sonra birleştirebilir veya örerken birleştirip sonrasın da bir de birleştirme zahmeti yaşamazsınız .

ceyizlik dantel yatak ortuleri

ceyizlik dantel yatak ortuleri

Çeyizlik Dantel Yatak Örtüleri için bir başka fikir ise uzun parçalar örüp birleştirilmesidir , bu daha keyifli bir çalışma olabilir , ne tek parçanın stresi , ne de motif birleştirme sıkıntısı en fazla beş veya altı uzun parçayı birleştireceksiniz .

dantel yatak ortusu modelleri

dantel yatak ortusu modelleri

Dantel Yatak Örtüsü Modelleri arasın dan sizler için seçtiğimiz en anlaşılır ve en yapılabilir olan son derece zarif modelleri bir araya getirdik . Geneli yuvarlak veya kare motifli modellerden oluşan örnek modellerin arasın da uzun parçalı ve tek parça El Örgüsü Dantel Yatak Örtüleri eminim sizlerin de çok beğeneceğiniz tasarımlar olacaktır .

el yapimi dantel yatak ortuleri

el yapimi dantel yatak ortuleri

 

Bu yazımızada göz atınız:  2019 Rengarenk Dekoratif 3D Resimli Nevresim Takımları

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Desenli Lastikli Halı Örtüsü Modelleri 2017 başlıklı makalemizde Dekoratif Desenli Lastikli Halı Örtüsü Modelleri 2017 ve lastikli halı örtüsü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

x

Kaçırmayın!

yazlik ev 2019 keten perde modelleri

Yazlık Evler İçin 2019 Modern Keten Perde Modelleri

Doğal dokusu ve serin tutma özelliği ile özellikle de Yazlık Evler İçin ...