Anasayfa / Ev Tekstili / Göz Kamaştıran Çeyizlik El İşi Masa Örtüleri

Göz Kamaştıran Çeyizlik El İşi Masa Örtüleri

Yemek masalarınıza estetiği ve kaliteyi bir arada sunan Göz Kamaştıran Çeyizlik El İşi Masa Örtüleri, rengarenk, desen, desen nakışların işlendiği, dantel ve kumaşların inanılmaz kombinleri ile hayranlık uyandırıyor. Evlilik hazırlığın da olanların çeyizleri için mutlaka düşünmesi gereken el işi masa örtüleri ni sizler için araştırdık. Yemek masanız da değerli misafirleriniz için sıradan olmayan özel bir masa örtüsü kullanmak istiyorsanız bu tarz el işi masa örtüleri aradığınız ürünler olabilir.

Göz Kamaştıran Çeyizlik El İşi Masa Örtüleri

Tamamı el yapımı dantel masa örtüleri, kumaş ve dantel kombinli modeller, kenar dantelli kumaş masa örtüleri veya nakış işlemeler ile göz alıcı modelleri gelin hep beraber inceleyelim. Dantel sabır ve dikkat gerektiren son derece zarif bir el işidir. Dantel bir masa örtüsü ile yemek masanız da vintage bir şıklık yaratmanız mümkün. İncelemeniz da fayda olacağını düşündüğümüz El Örgüsü Vintage Dantel Kırlent Modelleri de benzer çalışmalar ile yapılmış. Ancak danteli kaliteli ve şık kumaşlar ile birleştirerek çok daha farklı bir güzelliği de yakalayabilirsiniz.

Ara danteller kumaş kenarı veya aralar da kullanılarak, kumaş bölümlere de nakış işlemeler yaparak hem danteli hem de nakış işini bir arada sergileyebilirsiniz. Nakış işinin yüzlerce farklı tekniği olduğunu biliyoruz. İpek ipler kullanılarak, kurdeleler veya kanaviçe nakışı gibi daha bir çok farklı nakış tekniği masa örtüleriniz için kullanabilirsiniz. İlginizi çekeceğiniz düşündüğümüz, inceleyerek ilham alacağınız Göz Alıcı Örneklerle Üç Boyutlu Nakış Sanatı da inanılmaz estetik bir çalışma diyebiliriz.

Çok özel masa örtüleri denince aklımıza her zaman el işi çalışmaları gelir. Tamamen dantelden örülmüş zarif bir masa örtüsü kadar, kaliteli kumaşlar üzerine sabır ile işlenmiş nakışlar da son derece zarif ve etkileyicidir. Özel davet masaların da veya sadece dekoratif olarak kullanmak isteyeceğiniz el işi masa örtüleri ni sizler için bir araya getirdik, inceleyerek ilham alabilir veya birebir aynısını yapabilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Zarif Ve Etkileyici 2018 Linens Perde Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Cibinlik Modelleri başlıklı makalemizde dekoratif cibinlik modelleri ve Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Cibinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

eski kapi geri donusum fikirleri 2019

En Beğenilen 2019 Eski Kapı Geri Dönüşüm Fikirleri

Kendin yap çalışmaları ilginizi çekiyorsa eğer sizlere ilginizi çekecek En Beğenilen 2019 ...