Anasayfa / Kendin Yap / Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Duvar Rafı Modelleri

Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Duvar Rafı Modelleri

Sıradan olmayan eşsiz tasarımları seviyorsanız eğer sizlere Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Duvar Rafı Modelleri ni nasıl yapıldığını ve daha başka neler yapabileceğinizi kısaca anlatmak istiyoruz. Kolay bulunan bir kaç basit malzeme ile ve biraz da yaratıcılığınızı kullanarak dekoratif duvar rafı modelleri eminiz sizlerin de ilgisini çekecektir.

Yaratıcı Fikirlerle Dekoratif Duvar Rafı Modelleri

Geri dönüşüm çalışmaları son yılların en çok ilgi gören uğraşlarından bir oldu. Eskiyen eşyaları yenileme veya farklı amaçlar için kullanılır hale getirmek bir çoğumuzun hoşuna gidiyor. Sevdiğiniz bir mobilyayı veya her hangi bir eşyayı yenileyerek yeniden kullanılır hale getirmek hem ekonomik, hem de görsel olarak son derece kazançlı bir uğraş olacaktır. Neredeyse hiç masraf yapmadan duvarlarınızda her yerde görülmemiş güzel bir raf yapmak istermisiniz? Biraz el beceriniz ve yaratıcı bir zekanız varsa bu iş sizin için son derece kolay olacaktır. Duvar rafı modelleri özellikle dekoratif amaçlı olanlar, dekorasyon da son derece dikkat çeken parçalardır.

Üzerine yerleştireceğiniz aksesuarlar, kitaplar veya görselliği olan her şey dekoratif rafları daha da çekici hale getirecektir. Ahşap sebze ve meyve kasaları, eki ahşap paletler, un elekleri, eski merdivenler, metal tesisat boruları gibi bir çok farklı malzeme kullanarak duvar rafı yapabilirsiniz. Matkap, ağaç tutkalı, halat ipler ve bir kaç küçük malzeme ile siz de evinizin duvarların da eşsiz raflar yapabilirsiniz. Antre duvarların da, koridorlar, çocuk odaları, salon, yatak odanız ve en çok da banyo, mutfak duvarların da çok işe yarayacak raflar tasarlayabilirsiniz. Duvar rafı modelleri dekoratif olduğu kadar son derece işe yarayan depolama alanlarıdır da.

Evde düzen sağlamak için bir çok eşyayı kaldıracağınız raflar hem görsel olarak hem de düzen sağlamak adına sıklıkla tercih ediliyor. Mutfaklar da ve banyolar da hem düzen sağlayıcı depolama alanları, hem de dekoratif bir görüntü oluşturarak harikalar yaratabilir. Duvar rafı modelleri arasın dan sizlerin de çok beğeneceğinize emin olduğumuz en güzel modelleri seçerek derledik. inceleyerek ilham alacağınız farklı modellerin de olduğu Yaratıcı Fikirlerle El Yapımı Duvar Aksesuarları konumuzu da görmelisiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Dekoratif Örneklerle Kilden Aksesuar Yapılışı

Bir önceki yazımız olan Evde Yapabileceğiniz Mis Kokulu Dekoratif Sabunlar başlıklı makalemizde dekoratif sabunlar ve Evde Yapabileceğiniz Mis Kokulu Dekoratif Sabunlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2019 luks yatak basi modelleri

2019 Göz Kamaştıran Lüks Yatak Başı Modelleri

Yatak odası dekorasyonların da ilk bakışta dikkat çekecek etkileyici 2019 Göz Kamaştıran Lüks ...